SākumsVecākiemUzņemšana

Skolēnu uzņemšana

Skolēnu uzņemšana 1.klasēs 2021./2022.mācību gadam:

Iesnieguma iesniegšana uzņemšanai norisināsies elektroniski, sākot ar 15.janvāri pulksten 8:30 un turpināsies līdz 31.martam

Kārtība bērnu uzņemšanai 1.klasē Mārupes novada pašvaldības vispārējās izglītības iestādēs.

Iesniegums tiks pieņemts ar elektronisko parakstu vai arī ar ieskenētu parakstu. Piesakoties elektroniski, aizpildītu iesniegumu nosūta uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. . Vēršam uzmanību, ka iesniegumu reģistrācija tiks uzsākta 15.janvārī tieši plkst. 8.30.00. Līdz 8.30.00 e-pasts būs neaktīvs!

Ja nav pieejama neviena no minētajām iespējām, iesniegumu uz e-pastu var sūtīt neparakstītu, to parakstot vēlāk, līdz 30.jūnijam, reizē ar dokumentu iesniegšanu skolā.

Mārupes vidusskolā prioritāri tiek uzņemti bērni, kuriem kopā ar vienu no vecākiem ir deklarēta dzīvesvieta Mārupes novada administratīvajā teritorijā līdz iepriekšējā gada 31.decembrim saskaņā ar zemāk norādīto teritoriju.

 


 

 

Teritorija

Elektroniskie iesniegumi fiksējas no pirmās uzņemšanas dienas plkst.8.30 pēc iesūtīšanas laika to ienākšanas secībā līdz 31.martam.

Izglītības iestāde 10 darba dienu laikā (pēc 1.aprīļa) rakstiski (elektroniski uz iesniegumā norādīto e-pasta adresi) paziņo vecākiem (aizbildņiem) par bērna uzņemšanu izglītības iestādē vai par atteikumu uzņemt izglītības iestādē.

Skolēnu uzņemšana 7.klasēs 2021./2022.mācību gadam:
 • valodu virziens;
 • matemātikas virziens;
 • dizaina un tehnoloģiju virziens.
Lai pieteiktos mācībām Mārupes Valsts ģimnāzijas 7. klasē, no 01.06.2021. līdz 08.06.2021. ir jāaizpilda pieteikuma forma un uz e-pasta adresi   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  jānosūta sekmju izraksts ar visiem ikdienas vērtējumiem, vidējiem vērtējumiem un uzvedības ierakstiem par 2020./2021. mācību gadu un liecība. Mārupes Valsts ģimnāzijas skolēniem sekmju izraksts un liecība nav jāsūta, jo tie ir pieejami.
 
 

Skolēnu uzņemšana 10.klasēs 2021./2022.mācību gadam:

 

   

  • valodu virziens;
  • matemātikas virziens;
  • bioloģijas virziens;
  • ķīmijas virziens;
  • programmēšanas virziens;
  • dizaina un tehnoloģiju virziens;
  • komerczinību virziens

  Mācību priekšmetu sadalījumu par programmām var skatīt šeit

  Skolēni tiek uzņemti konkursa kārtībā pēc iestājpārbaudījuma nokārtošanas.

  Lai pieteiktos iestājpārbaudījumam uz Mārupes Valsts ģimnāzijas 10. klasi, no 10. līdz 14.maijam ir jāaizpilda pieteikuma forma un uz e-pasta adresi  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  jānosūta sekmju izraksts ar visiem ikdienas vērtējumiem, vidējiem vērtējumiem un uzvedības ierakstiem par 2020./2021. mācību gadu. Mārupes Valsts ģimnāzijas skolēniem sekmju izraksts nav jāsūta, jo tie ir pieejami.

  Iestājpārbaudījums notiks 22.maijā


  Papildus informāciju var saņemt, piezvanot direktora vietniecei
  Andželai Sokolovai 
  (t. 26324789).
  1. Lai uzsāktu mācības Mārupes Valsts ģimnāzijas 10. klasē ar 01.09.2020., skolas administrācija informē par sekojošu kārtību:

  -        Iestājpārbaudījums notiks attālināti 2020. gada 20. maijā plkst. 10:00 Zoom platformā

   

  -        Iestājpārbaudījumu veido divas daļas: situācijas analīze un eseja.

   

  -        sakarā ar valstī esošo situāciju akadēmisko zināšanu pārbaude tiek aizstāta ar trīspusēju vienošanos (izglītības iestāde, skolēns, vecāki) par kvalitatīvu mācību procesa rezultātu - atbilstoši izvēlētajam profilam 10. klasē 1. semestrī profilpriekšmetos vērtējumam jābūt ne zemākam par 6 ballēm, ar mērķi uzlabot rezultātu, sagatavojoties profilpriekšmetu padziļinātai apguvei. 

  -        Pieteikums iestājpārbaudījumam uz mācībām 10. klasē  pretendentiem jāiesniedz elektroniski laika posmā no 11.-15.05.2020. uz skolas mājas lapā norādīto adresi ( Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ). Iesniegumam jāpievieno sekmju izraksts. Sekmju izrakstam jābūt no e-klases vai Mykoob sistēmas ar visiem vērtējumiem, kuri ir iegūti laika periodā no 01.09.2019. līdz 08.05.2020. un redzamiem vidējiem vērtējumiem mācību priekšmetā.

   

  1. Attālinātā iestājpārbaudījuma tehniskās prasības:

  -        iestājpārbaudījuma laikā profilam ir skolēna vārds, uzvārds, ieslēgta skaņa un video

  -        ja datorā nav kamera, izglītojamais paralēli pieslēdzas ar viedtālruni, lai nodrošinātu video. Arī viedtālruņa pieslēgumam jābūt skolēna vārdam, uzvārdam.

  -        tiešsaistes iestājpārbaudījums tiks ierakstīts, lai nodrošinātu personas apliecināšanu iestājoties MVĢ (ar dalību attālinātajā iestājpārbaudījumā automātiski izglītojamais piekrīt personas datu apstrādei izglītības iestādē)

  -        tiešsaistes norises kārtība un saites tiks izsūtīta pēc pieteikšanās beigām 18.05.2020.

   

  3.     Mārupes Valsts ģimnāzija ar 2020.gada 1.septembri piedāvās piecus vispārējās vidējās izglītības programmas virzienus:

  -        Matemātikas un programmēšanas virziens ( sīkāk šeit)

  -        Matemātikas, ķīmijas un bioloģijas virziens ( sīkāk šeit)

  -        Dizaina un tehnoloģiju virziens ( sīkāk šeit)

  -        Komerczinību virziens ( sīkāk šeit)

  -        Valodu virziens ( sīkāk šeit)

  Meklēt mājaslapā

  Atgriezties augšā