SākumsAktualitātesMācību atsākšana klātienē

Mācību atsākšana klātienē

telts

Pēc vairāku mēnešu pārtraukuma pirmie skolēni, kuri atgriežas skolā ir divpadsmitie. No 13.aprīļa viņi divas dienas nedēļā klātienē gatavojas eksāmeniem, katru nedēļu veicot Covid-19 testu. Neeksāmenu mācību priekšmetu apguve joprojām notiek attālināti.

Kļūstot siltākam, arī paši mazākie iespēju robežās mēģina nākt uz skolu mācīties klātienē. Protams, svaigā gaisā! Lai nemīlīgākos laika apstākļos būtu kur patverties, pirmklasnieces Kristiānas vecāki Renāte un Rolands līdz mācību gada noslēgumam āra nodarbībām nodod lietošanā nojumi. Paldies! Mūsu nepastāvīgajos laika apstākļos noteikti noderēs.

Saņemamies vēl trīs nedēļas! Tad visi kopā, sēžot katrs savā istabā, skandināsim mācību gada noslēguma zvanu!