SākumsAktualitātesZiemas festivāls 2021

Ziemas festivāls 2021

ziemas olimpiade

Pirmo reizi Ziemas festivāls notika virtuāli, skolēniem sacenšoties attālināti un individuāli. Rezultāti tika fiksēti pašu skolēnu viedtālruņos, tādējādi krājot kilometrus kopvērtējuma ieskaitei. Festivālā bija iekļauti daudzveidīgi ziemā pieejami sporta veidi – slēpošana, snovošana, skriešana un nūjošana. Līdz ar to sacensības varēja notikt svaigā gaisā jebkuros laika apstākļos. Arī Mārupes Valsts ģimnāzijas skolēni piedalījās šajā virtuālajā Ziemas festivālā. Skolu pārstāvēja deviņi skolēni. Virtuālais Latvijas skolu Ziemas festivāls ir apliecinājums tam, ka īstiem sporta entuziastiem neeksistē nekādi šķēršļi, lai nodarbotos ar sportu. Skolēni gan slēpoja, gan skrēja, gan soļoja, kopā paveicot ne vien iespaidīgu kilometrāžu (1029,74 km), bet, gūstot arī labas emocijas.

Lūk, mūsējo rezultāti:
1.vieta = Katrīna Bērziņa (12.a)
1.vieta = Patriks Garisons (5.b)
2.vieta = Kristiāna Paula Harpere (12.a)
2.vieta = Aleksandrs Franckevičs (12.a)
3.vieta = Ulrika Garisone (9.a)
3.vieta = Artūrs Bondars (12.a)
Pateicība par apņēmību un dalību = Daniela Ļaudama (12.a)
Pateicība par apņēmību un dalību = Reinis Lakševics (6.d)
Pateicība par apņēmību un dalību = Cristian Cerescu (11.d)

MVĢ sporta skolotājs
Jānis Vilkaušs