SākumsAktualitātesNo mācekļa par meistaru vai izcilnieki dzimtajā valodā.

No mācekļa par meistaru vai izcilnieki dzimtajā valodā.

Kaut arī attālināto mācību laikā katram gan skola, gan klase, gan draugi ir nekur citur kā paša istabā un brīžiem liekas, ka nekas jau nemainās, taču tā nav. Arī šajos mēnešos rit ne tikai obligātais mācību darbs, bet daudzi ir gatavi jauniem izaicinājumiem jaunās, neierastās formās: gan piedalīties olimpiādēs, gan radošo darbu konkursos, gan skatuves runas meistarībā. Un viss ir tepat mājās, pie sava rakstāmgalda un datora.

Tāpēc šajā neierastajā laikā varam būt lepni par daudzajiem izcilajiem sasniegumiem. Un guvums tiesām ir iespaidīgs!

Pierīgas novadu skolu apvienības Latviešu valodas un literatūras olimpiādē 8.klašu grupā 2.vietu ieguva Emīlija Paliepa (8.a1 kl., skolot. D. Švīpiņa), atzinības - Andīna Cīrule, Anete Evelīna Bambīte ( 8.d kl., D. Švīpiņa) un Elizabete Traidāse (8.e kl., S. Upīte).

9.klašu grupā atzinību ieguva Krista Dzebale (9.a kl., I. Stāmure) un Ance Upmale (9.d kl., D. Skudra).

Vidusskolas posmā 1.vietu un iespēju piedalīties Valsts olimpiādē 12.kl. skolniece Madara Broka (12.b kl. ), bet 2.vietu – Elīza Anna Ozola ( 12.a kl., I. Ādmīdiņa).

Pierīgas skolu skatuves runas konkursa I kārtā piedalījās 5 skolēni.

2.pakāpeKate Grīnfelde (1b.kl., J. Vanaga), Ričards Ikaunieks (2.a kl.) (L. Skudra), Sofija Žurko (2.b kl.)(A. Rožukalne)

1.pakāpe un izvirzīti dalībai II kārtā Marta Grīnhofa ( 5.b kl.)(I. Ādmīdiņa) un Toms Kušķis (9.a kl.) ( I. Stāmure).

Roberta Mūka jaunrades darbu konkursā:

3.vietu ieguva Anna Elīza Ozola (12.a kl., I. Ādmīdiņa), atzinības- Sandija Anna Blūma ( 6.a kl., L. Lisnere) un Pēteris Šlosbergs ( 12a kl., I. Ādmīdiņa).

Latviešu valodas aģentūras rīkotais radošo darbu konkursā “ Mana grāmatplaukta stāsts”

Atzinība Rolands Volodins( 5.b kl., I. Ādmīdiņa).

Paldies skolēniem un skolotājiem par ieguldīto darbu!

Rakstu sagatavoja Inita Stāmure