SākumsAktualitātesLATVIEŠU STRĒLNIEKUS PIEMINĒSIM INDIVIDUĀLI

LATVIEŠU STRĒLNIEKUS PIEMINĒSIM INDIVIDUĀLI

Mārupes vidusskolas/Valsts ģimnāzijas skolēni un skolotāji jau kopš 1989. gada ir godinājušI Ziemassvētku kauju dalībnieku-latviešu strēlnieku varonību, apmeklējot cīņu vietas Tīreļpurvā-Ložmetējkalnā. Šogad to nevaram izdarīt kolektīvi, bet ievērojot visas drošības prasības varam paveikt savas ģimenes (mājsaimniecības) ietvaros. Līdz 11.01.2020. Ložmetējkalns būs izgaismots ar svecītēm, radot īpašu šo vēsturisko notikumu atceres sajūtu. Pie Latvijas kara muzeja ēkas ”Mangaļos” ir iespējams doties piedzīvoju pastaigā ar orientēšanās elementiem pa Ziemassvētku kauju vietām, kur orientieristi izveidojušI karti ar kontrolpunktiem. Karte un pamācība ir pieejama ŠEIT.

Varam doties arī garākā pastaigā maršrutā “MangaļI”- Ložmetējkalns, veselību un patriotismu vēlot, direktors Jānis.