SākumsAktualitātesTēvzemes nedēļā mūsu skolā!

Tēvzemes nedēļā mūsu skolā!

t4

t2t3

Tēvzemes nedēļā mūsu skolā viesojās biedrības “Pelēkais vilks” pārstāvis, kurš aicināja mūsu skolas visus 1.-6. klašu skolēnus izzināt Latvijas vēsturi, stāstot par būtiskāko, kas būtu jāzina par mūsu valsts veidošanos un brīvības izcīnīšanu.
“Pelēkā vilka” cilvēki ļoti daudz pēta, lasa un izzina Latvijas karavīru gaitas 20. gs. laikā – latviešu strēlnieki, Latvijas brīvības cīņas.
Pārstāvis skolēniem parādīja, pastāstīja, aktualizēja tādus jautājumus – kas ir brīvība, patiesa drosme, pašaizliedzība, grūtību pārvarēšana, savas zemes mīlestība, patriotisms.
Bērniem bija iespēja aplūkot seno karavīru formastērpu, ekipējumu un uzdot sev interesējošus jautājumus.
Nodarbība lika aizdomāties ko nozīmē ticība mērķim, ticība kam labākam.
Nolieksim galvas pateicībā tiem, kas toreiz krita, lai mēs dzīvotu brīvā valstī, brīvā Latvijā.

Paldies projektam Latvijas skolas soma par šādu iespēju!