SākumsAktualitātes“Namdara darbnīcas’’ apmeklējums - kā alternatīvs mācību veids

“Namdara darbnīcas’’ apmeklējums - kā alternatīvs mācību veids

ikupca

14 oktobra miglainā un vējainā rītā 7.a2 klase devās mācību un izziņas ekskursijā uz Garkalni – ‘’Namdara darbnīcu’’, kuru piedāvā projekts ‘’Skolas soma’’

Ekskursijas mērķis bija, iepazīt namdara profesijas nianses un pašiem izmēģināt prasmes namdara profesijā, koka apstrādē. Saprast, ka mācīties un iegūt jaunas zināšanas var ne tikai skolā.

Ekskursijas gaitā skolēniem bija iespēja dzirdēt gides " interesanto stāstījumu ‘’ Koka daudzveidīgā dzīve". Nodarbības laikā skolēniem bija iespēja iepazīties ar dažādiem koku sugu paraugiem, no tiem gataviem priekšmetiem un secināt kas un kādi apstākļi ietekmē koku augšanu.

Praktiskajā nodarbībā katram skolēnam bija iespēja izmēģināt savus spēku un varēšanu dekora izgatavošanā, koka mizošanā, koka trauka grebšanā.

Bērniem ļoti patika piedāvātās sportiskās aktivitātes un grila namiņa mājīgums. Bija iespēja baudīt garšīgi zāļu tēju, pašiem grilēt līdz paņemtos gardumus.

Mācību ekskursijas dalībnieki bija apmierināti un pateicīgi par piedāvāto iespēju!