SākumsAktualitātesLatvijas skolas somas ietvaros “Namdara darbnīcu'' apmeklēja 7.a1 klase

Latvijas skolas somas ietvaros “Namdara darbnīcu'' apmeklēja 7.a1 klase

20201013 102217
Mēs, MVĢ 7. A1 klases skolēni ar audzinātāju Ingu Lindi jaukā, dzestrā, toties saulainā dienā, devāmies uz NODARBĪBU PROGRAMMAS "LATVIJAS SKOLAS SOMA"IETVAROS! Apmeklējām Garkalnes novadā “Namdara darbnīcu’, kur klausījāmies super atraktīvu stāstījumu "Koka daudzveidīgā dzīve"! Tā bija izzinoši- radoša nodarbība , kas ļauj labāk iepazīt  un praktiski darboties ar koku- vienu no vērtīgākajiem Latvijas dabas resursiem. Mums bija interesanta saruna ar raksturīgu koksnes paraugu smaržošanu un taustīšanu, neparastu un dizainiski interesantu kokamatniecības izstrādājumu apskati. Sarunas ietvaros skolēni tika mudināti izteikt savu viedokli! Praktiska darbošnās kopā ar pieredzējušu kokamatnieku. Rokas instrumentu izmēģināšana, materiāla iepazīšana un kopīgās puķu kastes izgatavošana. Atliek tikai sastādīt puķes! Kā arī aktīva atpūta darbojoties ar senajiem un mūsdienu koka spēļu rīkiem.

Kas gan būtu pasākums bez piknika un jautrām nodarbēm brīvā dabā!

Paldies jaukajiem “Namdaru darbnīcas” saimniekiem!