SākumsAktualitātes

16.06. no plkst. 08:00 līdz 16:00

Iesniedzamie dokumenti:
- iesniegums par uzņemšanu 10. klasē
- apliecība par pamatizglītības iegūšanu un sekmju izraksts,
- dzimšanas apliecības kopija,
- medicīnas karte (026u var iesniegt līdz 31.08.2021).

Mārupes Valsts ģimnāzija būs vēlēšanu iecirknis

Cien. vecāki, šī gada 3. un 4. jūnijā Mārupes Valsts ģimnāzija būs vēlēšanu iecirknis pašvaldības velēšanās, tāpēc, lai nodrošinātu mazāku cilvēku plūsmu, lūdzam Jūs šajos datumos nenākt iesniegt dokumentus 1. klasei.

Dokumentus turpināsim pieņemt sākot ar 7. jūniju, no plkst. 08:00 līdz 12:00 katru darba dienu.

Paldies par sapratni.

Sveicam un lepojamies!

Skolēnu mācību uzņēmums SMU Athene ir iekļuvis Jauno uzņēmēju dienās, kas ir  gada nozīmīgākais pasākums labākajiem JA Latvia Skolēnu mācību uzņēmumu  programmas dalībniekiem, Vēlam veiksmi Emīlam Šternam un Krišjānim Kazakam (abi 11.c klase) konkursā. un priecājamies par iepriekšējiem sasniegumiem - žūrijas simpātiju balvām no Latvijas Bankas un Radīts Latvijā pavasara pasākumā Cits Bazārs!

Uzņemšana uz 7.klasi

7.klasēs 2021./2022.mācību gadam uzņem sekojošos virzienos:
   -valodu virziens;
   -matemātikas virziens;
   -dizaina un tehnoloģiju virziens.

Skolēni tiek uzņemti konkursa kārtībā uz brīvajām vietām 7.klasēs.

Lai pieteiktos mācībām Mārupes Valsts ģimnāzijas 7. klasē, no 01.06.2021. līdz 08.06.2021. ir jāaizpilda pieteikuma forma un uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. jānosūta sekmju izraksts ar visiem ikdienas vērtējumiem, vidējiem vērtējumiem un uzvedības ierakstiem par 2020./2021. mācību gadu un liecība. Mārupes Valsts ģimnāzijas skolēniem sekmju izraksts un liecība nav jāsūta, jo tie ir pieejami.

Uzņemšana uz 10.klasi

skoals plakats

Mārupes Valsts ģimnāzija uzņem skolēnus 2021./2022.mācību gadam 10.klasē šādos virzienos:

• valodu virziens;
  • matemātikas virziens;
  • bioloģijas virziens;
  • ķīmijas virziens;
  • programmēšanas virziens;
  • dizaina un tehnoloģiju virziens;
  • komerczinību virziens

Mācību priekšmetu sadalījumu par programmām var skatīt šeit

Skolēni tiek uzņemti konkursa kārtībā pēc iestājpārbaudījuma nokārtošanas.

Lai pieteiktos iestājpārbaudījumam uz Mārupes Valsts ģimnāzijas 10. klasi, no 10. līdz 14.maijam ir jāaizpilda pieteikuma forma un uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  jānosūta sekmju izraksts ar visiem ikdienas vērtējumiem, vidējiem vērtējumiem un uzvedības ierakstiem par 2020./2021. mācību gadu. Mārupes Valsts ģimnāzijas skolēniem sekmju izraksts nav jāsūta, jo tie ir pieejami.

Iestājpārbaudījums notiks 22.maijā

Papildus informāciju var saņemt, piezvanot direktora vietniecei
Andželai Sokolovai
(t. 26324789).

Pēdējais zvans 2021

Kukaiņi jau modušies!

Spītējot lietum un vējam, 2.klašu skolēni klātienes āra nodarbībās veidoja vides mākslas darbus.  Tas bija turpinājums iesāktajai kukaiņu tēmai. Katra klase izgatavoja savu vides mākslas darbu - lielformāta taureni un citus tēlus no dabai draudzīgiem materiāliem. Šonedēļ, ja vējš nebūs izjaucis, tos var aplūkot zālienā pie skolas.

Vides māksla - zemes māksla jeb lendārts (land art - anģļu val.) darbi tiek radīti tikai no dabā pieejamiem materiāliem - sniega, ledus, akmeņiem, lapām, zariem, smiltīm u.c. Kādu brīdi tie ir redzami dabā, bet pēc tam izzūd - sadalās, aizplūst, izkūst vai tiek aizpūsti.

Foto galerija ir atrodama šeit

Atkalredzēšanās priekā dalās vizuālās mākslas skolotājas - Baiba un Indra

1 lapa no 183