SākumsVecākiemSkolas formas

Skolas formas

 forma1.klašu skolēnu vecāki aicināti piemērīt un pasūtīt skolēnu formas.

Šogad vecākiem ir iespēja izvēlēties skolas formas trīs interneta veikalos: skolenuformas.lv, skolasforma.lv un uniforma.lv. Arī pamatskolēni un vidusskolēni ir aicināti šajos interneta veikalos iegādāties T-kreklu, polo kreklu un vesti ar skolas logo. Ja vēlies Mārupes vidusskolas logo uz sava mīļākā vai jaunajam mācību gadam sarūpēta apģērba gabala, vari lejuplādēt lielo vai mazo logo (bildes bez fona; der jebkuras krāsas apģērba apdrukai) un pasūtīt tā apdruku jebkurā kreklu apdrukas uzņēmumā.

Atgādinām, ka izaugušās skolas formas varat atdāvināt, notirgot vai iemainīt izmantojot mājas lalas www.skolasforma.lv sadaļu tirdziņš.

Sākot ar 2010.gada 1.septembri, Mārupes vidusskolā ir ieviests vienota stila korporatīvs apģērbs – Mārupes vidusskolas skolas formas. Šis projekts ir tapis pateicoties Mārupes vidusskolas vecāku padomes izvirzītajām prasībām rast iespēju nodrošināt ērtāku skolas formas pasūtīšanas un saņemšanas procesu.

Skolas formu dizains tika izstrādās SIA „Ameri”, un to akceptēja gan vecāku padomes, gan skolas vadības pārstāvji. Skolas veste – pelēkā krāsā ar izšūtu MVS logo. Burtu krāsa M-melna, V–balta, S-bordo. Ap V veida kakla izgriezumu strīpu salikums melns, balts, bordo, balts, melns. Skolas svārki, sarafāns un kaklasaite no rūtaina auduma – melns, balts, bordo. Skolas formai pieskanīgās krāsas ikdienā: balta, melna, pelēka, tumši zila, bordo, rozā.

Svētku forma meitenēm * Skolas veste, skolas svārki, balta blūze
* Skolas sarafāns, balta blūze.
Svētku forma zēniem * Skolas veste, skolas kaklasaite, balts krekls, klasiskas melnas bikses.
Ikdienas forma meitenēm * Skolas veste, tops pieskanīgā krāsā (blūze, T-krekls, polo krekls, bītlene, krekls), svārki, sarafāns, džinsi, ¾ bikses, jaka ar kapuci.
Ikdienas forma zēniem * Skolas veste, tops pieskanīgā krāsā (T-krekls, polo krekls, bītlene, krekls), džinsi, klasiskas bikses, jaka ar kapuci.
Atgriezties augšā