SākumsSkolēniemKonsultāciju laiki

Konsultāciju grafiks 2016./2017.m.g.

Konsultāciju laiki sākumskolai

Skolotāja

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

A. Munkevica

 

 

6.stunda

 

 

E. Voiciša

 

 

1.stunda

1.stunda

 

G. Potaša

 

6.stunda

 

 

 

M. Lagzdiņa

6.stunda

 

 

 

 

L. Skudra

 

 

 

1.stunda

 

A. Rožukalne

 

 

6.stunda

 

 

S.Jurdža

 

 

 

1.stunda

 

A.Araka

 

1.stunda

 

 

 

Z.Barka

 

 

7.stunda

 

 

K. Pavilone

 

7.stunda

(3.b klasei)

 

7.stunda (4.klašu latviešu valodas atbalsta grupai)

 

I. Petrovska

 

1.stunda

(4.klašu matemātikas atbalsta grupai)

1.stunda

(3.c klasei)

6.stunda

 

M. Bērziņa

1.stunda

(3.klašu latviešu valodas atbalsta grupai)

 

 

1.stunda
(4.a klasei)

 

J. Vanaga

 

 

 

1.stunda

 

I. Gaša

 

1.stunda

( 4.c klasei)

1.stunda

(3.klašu matemātikas atbalsta grupai)

 

 

L. Lazda

 

 

 

1.stunda

 

I.Godiņa

 

 

 

1.stunda

 

 

R.Barinova

 

 

8.stunda

 

 

S.Zveja

1.stunda

 

 

 

 

L.Bušujeva

Vienojoties par laiku ar skolotāju individuāli

 

Konsultāciju laiki 5.-12.klašu skolēniem

Skolotājs Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
 Baltmane L. 9.st.
 Baltmane S. 1.st.; 8.st.
 Bautre A. 8.st.
 Cirse I.  8.st.
 Ceļina E. 8.st.
 Dzene G. 9.st.
 Framit E. 9.st.
 Freimane I. 8.st.
 Grīnerte I. 8.st. 9.st.
 Igaune S. 8.st.
 Ieviņš R. 1.st.
 Karse I. 8.st 9.st.
 Kukle S. 8.st.
 Kuļikovska S. 9.st.
 Kupča I.  8.st.
 Kalniete A. 7., 8.st.
 Kalvāne D. 8.st.
 Kālberga Z. 8.st.
 Lagzdkalne L. 9.st. 9.st
 Linde I. 1.st. 8.st.
 Lisnere L.  8., 9.st.
 Līkops O.  9.st.
 Ļaksa I.
 Ļaudama I. 9.st. 9.st.
 Maķevics G. 9.st.
 Milzarāja E. 7.st.
 Pisareva N. 8.st
 Puķe I. 8.st.
 Putāne S. 7.st.
 Riherts M. 8., 9.st.
 Rītiņa V. 8.st.
 Romanovska M.  8.st.
 Romanovska Z. 7., 8.st.
 Rozīte V. 8.st.
 Rumpe D. 8.st.  7.st.
 Skudra D.  8.st.
 Sokolova A. 9.st.
 Stāmure I. 7., 8.st.
 Straume R. 9.st.
 Sūnaite B. 9.st.
 Šāvējs M. 9.st.
 Švīpiņa D. 7.st.
 Ūdre V. 8.st.
 Vanaga I. 8.st.  8.st.
 Veļķere R.  1.st.
 Vilde I. 8.st.
 Vilkaušs J. 9.st.
 Vorobjovs A. 8.st.  9.st.  9.st.
 Zilaisgaile M. 7.st.
 Zvaune B. 1.st.
Atgriezties augšā