SākumsSkolēniemKonsultāciju laiki

Konsultāciju grafiks 2017./2018.m.g.

Konsultāciju laiki sākumskolai

Skolotāja

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

M. Bērziņa

 

 

 

6.stunda

 

J. Vanaga

 

 

 

 

6.stunda

I. Gaša

 

7.stunda

 

 

 

L. Lazda

 

 

 

 

6.stunda

A. Munkevica

 

 

 

6.stunda

 

E. Voiciša

 

6.stunda

 

 

 

G. Potaša

 

 

6.stunda

 

 

M. Lagzdiņa

 

 

 

 

7.stunda

L. Skudra

 

 

 

1.stunda

1.stunda (4.klašu latviešu valodas atbalsta grupai)

A. Rožukalne

 

 

 

 

1.stunda

S.Jurdža

 

 

1.stunda

 

 

A.Araka

 

7.stunda

(4.klašu matemātikas atbalsta grupai)

 

7.stunda

(3.d klasei)

 

Z.Barka

 

7.stunda

 

 

 

K. Pavilone

 

7.stunda

(4.b klasei)

1.stunda (3.klašu latviešu valodas atbalsta grupai)

 

 

I. Petrovska

 

 

1.stunda

(4.c klasei)

1.stunda

(3.klašu matemātikas atbalsta grupai)

 

I.Godiņa

 

 

 

1.stunda

 

 

R.Barinova

7.stunda

(2.11)

 

 

 

 

L.Bicāne

 

 

7.stunda

(2.-7a)

 

 

S.Zveja

1.stunda

(2.-15a)

 

 

 

 

N.Jerāne - Pisareva

 

 

9.stunda

 

 

J.Zvejniece

 

8.stunda

 

 

 

Konsultāciju laiki 5.-12.klašu skolēniem

Skolotāja vārds, uzvārds

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

Āboliņš A.

8.st.

 

 

 

 

Ādmīdiņa I.

 

 

9.,10.st.

 

 

Baltmane S.

8.st.

 

 

8.st.

 

Barinova R.

7.st.

 

 

 

 

Bautre A.

8.st.

 

 

8.st.

 

Bāliņš R.

8.st.

 

 

 

 

Brikšis O.

 

 

 

10.st.

9.st.

Bušujeva L.

 

 

 

7.st.

 

Cirse I.

 

8.st.

 

 

 

Dzene G.

 

 

7.,9.st.

 

 

Eiduka A.

 

 

 

8.st.

 

Framit E.

 

 

 

9.st.

 

Freimane I.

 

 

 

9.,10.st.

 

Grīnerte I.

8.st.

 

9.st.

 

 

Greidāne L.

7.st.

 

 

 

8.,9.st.

Igaune S.

 

 

8.st.

 

 

Jērāne-Pisareva N.

 

 

9.st.

 

 

Karse I.

9.st.

 

9.st.

 

 

Kukle S.

 

 

8.,9.st.

 

 

Kuļikovska S.

 

 

 

8.st.

 

Kupča I.

 

 

9.st.

 

 

Kalniete A.

 

 

 

8.,9.st.

 

Kalvāne D.

8.st.

 

9.st.

 

 

Kālberga Z.

8.,9.st.

 

 

 

 

Kovaļevska L.

 

 

 

10.st.

 

Lagzdkalne L.

9.st.

 

9.st.

 

 

Linde I.

1.st.

 

7.st.

9.st.

 

Lisnere L.

8.st.

 

 

 

 

Ļaudama I.

 

 

8.,9.st.

 

 

Maķevics G.

 

 

 

 

9.st.

Milzarāja E.

8.,9.st.

 

 

 

 

Ostrovska M.

 

6.,8.st.

 

 

 

Ozola G.

7.,9.st.

 

1.st.

 

 

Pastuhova L.

 

8.st.

 

7.st.

 

Puķe I.

 

8.st.

 

 

 

Riherts M.

 

8.st.

 

 

 

Rītiņa V.

 

 

8.st.

 

 

Rozīte V.

 

 

9.st.

 

 

Rumpe D.

 

8.st.

 

 

9.st.

Skudra D.

 

 

 

8.st.

 

Sokolova A.

 

 

 

 

9.st.

Stāmure I.

 

9.st.

 

 

Straume R.

 

 

9.st.

 

 

Sūnaite B.

 

 

 

9.st.

 

Šāvējs M.

 

 

 

9.st.

 

Švīpiņa D.

 

 

9.st.

 

 

Vaičekonis K.

9.st.

 

 

 

 

Vanaga I.

 

 

8.,9.st.

 

 

Vaškūna A.

 

 

9.st.

 

 

Veide Z.

 

 

 

 

8.st.

Veļķere R.

 

 

9.st.

 

 

Vilde I.

8.st.

 

 

 

 

Vilkaušs J.

9.st.

 

 

 

 

Vorobjovs A.

10,,11.st.

 

 

 

Zilaisgaile M.

 

 

 

9.st.

 

Zvejniece J.

 

8.st.

 

 

 

Zvaune B.

 

 

 

9.st.

 

Atgriezties augšā