SākumsSasniegumiOlimpiādes

Olimpiādes

2016./2017. mācību gads

2015./2016. mācību gads

2014./2015. mācību gads

 

 

2013./2014. mācību gads

Valsts mācību priekšmetu olimpiāžu laureāti 

10.a klases skolnieks Ernests Dzelme izvirzīts dalībai Ģeogrāfijas 31.valsts olimpiādē, ieguva III pakāpes diplomu (sk. Solveiga Igaune).

9.b klases skolniece Anna Raita izvirzīta dalībai Matemātikas 64.valsts olimpiādē (sk. Zanda Romanovska).

8.a klases skolniece Ilze Barone piedalījās valsts Atklātajā ķīmijas olimpiādē un ieguva Atzinību (sk. Madara Romanovska).

1.vieta Latvijas skolu sporta federācijas atlases sacensībās volejbolā, brauciens uz pasaules sacensībā Portugālē: Laura Bidzāne (8.a), Agita Švetere (8.d), Monta Bubuce (9.c), Elizabete Dikmane (10.a), Alise Podziņa (10.a), Kate Brenda Bula (10.a), Adelīna Tāra (10.a).

1.vieta valsts konkursā "Jaunie interneta guru" un brauciens uz Briseli, Nākotnes klases laboratoriju, Ernestam Dzelmem (10.a), Katrīna Buravcovai (11.a) un Artūram Šulbergam (11.a) (sk. Laura Buravcova).

1.vieta 12.a klases skolniekam Mikam Edgaram Zvejniekam  Latvijas junioru čempionātā gigantā, Latvijas kausā gigantā, Latvijas rangā junioriem.

2.vieta 9.b klases skolniekam Dāvim Raivo Zvejniekam Latvijas jaunatnes čempionātā supergigantā.

 Pierīgas novadu mācību priekšmetu olimpiāžu laureāti 

Iegūtā vieta Mācību priekšmets Skolēna vārds, uzvārds Klase Skolotājs
1.vieta Krievu valoda Karina Zasimčuka 11.klase Violeta Rītiņa
1.vieta Matemātika Anna Raita 9.klase Zanda Romanovska
1.vieta Latviešu valoda Agnese Katrīna Reveliņa 9.klase Diāna Skudra
1.vieta Fizika Gints Ernests Bauda 9.klase Modris Šāvējs
1.vieta Fizika Jānis Čipa 11.klase Modris Šāvējs
1.vieta Vēsture Katrīne Kazaka 12.klase Ritma Veļķere
1.vieta Matemātika Oto Dans Nešins 7.klase Zanda Romanovska
1.vieta Matemātika Ilze Barone 8.klase Inese Freimane
1.vieta Angļu valoda Raivis Nigolass 12.klase Māra Zilaisgaile
1.vieta Vācu valoda Katrin Kirch 8.klase Vineta Rozīte
1.vieta Mājturība Oto Dans Nešins 7.klase Gatis Maķevics
1.vieta Vizuālā māksla Jeļena Šatarova 8.klase Indra Puķe
2.vieta Latviešu valoda Marta Raita 11.klase Diāna Skudra
2.vieta Latviešu valoda Ilze Barone 8.klase Līga Lisnere
2.vieta Vēsture Anete Zatirka 12.klase Ritma Veļķere
2.vieta Matemātika Pēteris Šlosbergs 5.klase Irta Karse
2.vieta Vācu valoda Ilze Barone 8.klase Vineta Rozīte
2.vieta Krievu valoda Elīna Anacka 8.klase Violeta Rītiņa
2.vieta Mājturība Elizabete Anna Kaudze 7.klase Dace Rumpe
2.vieta Sports Dāvis Raivo Zvejnieks 9.klase Jānis Vilkaušs
3.vieta Sākumskola Linda Munde 4.klase Ingrīda Petrovska
3.vieta Vēsture Katrīne Kazaka 12.klase Ritma Veļķere
3.vieta Fizika Raivis Nigolass 12.klase Modris Šāvējs
3.vieta Vācu valoda Marta Raita 11.klase Vineta Rozīte
3.vieta Ekonomika Katrīna Buravcova 11.klase Līga Lagzdkalne
3.vieta Vēsture Agnese Katrīna Reveliņa 9.klase Ritma Veļķere
3.vieta Ķīmija Anna Raita 9.klase Vineta Ūdre
3.vieta Vācu valoda Oļesja Meteļica 8.klase Vineta Rozīte
3.vieta Sports Einārs Blumers 8.klase Jānis Lagzdkalns
Atzinība Sākumskola Benita Šķeltiņa 4.klase Kristīne Pavilone
Atzinība Vizuālā māksla Katrīna Ivbule 2.klase Baiba Zvaune
Atzinība Vizuālā māksla Marta Gaveika 4.klase Indra Puķe
Atzinība Bioloģija Patrīcija Lidere 9.klase Ilze Kupča
Atzinība Bioloģija Alise Linda Viļuma 9.klase Ilze Kupča
Atzinība Bioloģija Anna Raita 9.klase Ilze Kupča
Atzinība Bioloģija Marta Raita 11.klase Oskars Līkops
Atzinība Matemātika Gints Ernests Bauda 9.klase Zanda Romanovska
Atzinība Matemātika Līga Priedīte 9.klase Zanda Romanovska
Atzinība Matemātika Marta Raita 11.klase Zanda Romanovska
Atzinība Ķīmija Marta Raita 11.klase Vineta Ūdre
Atzinība Matemātika Kristaps Ieviņš 5.klase Lidija Lipaja-Ļaudama
Atzinība Matemātika Elīza Ozola 5.klase Lidija Lipaja-Ļaudama
Atzinība Matemātika Anna Nikola Pavasare 5.klase Irta Karse
Atzinība Matemātika Santa Luīze Traskovska 5.klase Gundega Dzene
Atzinība Matemātika Rendijs Dāvis Lejiņš 7.klase Gundega Dzene
Atzinība Matemātika Brendons Karelis 8.klase Inese Freimane

2012./2013. mācību gads

Valsts mācību priekšmetu olimpiāžu laureāti

12.b klases skolēns Mārcis Reveliņš valsts Ekonomikas 14.olimpiādē (sk. Līga Lagzdkalne) ieguvis atzinību.

9.c klases skolēns Emīls Lejnieks II Mūzikas olimpiādes 3.kārtā Zemgales novadā  (sk. Inga Cirse) izcīnīja 3.vietu.

Pierīgas novadu mācību priekšmetu olimpiāžu laureāti

* - izvirzīts uz valsts olimpiādes posmu

Iegūtā
vieta

Mācību
priekšmets
Skolēna vārds, uzvārds Klase Skolotājs
1. vieta fizika Normuns Ralfs Strautnieks 9.c Modris Šāvējs
1.vieta mājturība Emīls Lejnieks 9.c Gatis Maķevics
1.vieta* ekonomika Mārcis Reveliņš 12.b Līga Lagzdkalne
1.vieta ķīmija Raivis Nigolas 11.a Vineta Ūdre
1.vieta* matemātika Katrīna Buravcova 10.a Inese Freimane
1.vieta matemātika Ēriks Kristsons 6.b Zanda Romanovska
1.vieta matemātika Ilze Barone 7.a Inese Freimane
1.vieta vācu valoda Anna Raita 8.b Vineta Rozīte
1.vieta ģeogrāfija Anna Raita 8.b Solveiga Igaune
1.vieta ģeogrāfija Artūrs Žogla 8.b Solveiga Igaune
1.vieta* mūzika Emīls Lejnieks 9.c Inga Cirse
2. vieta fizika Jānis Čipa 10.b Modris Šāvējs
2.vieta mājturība Jānis Vēriņš 8.a Gatis Maķevics
2.vieta latviešu valoda Elizabete Dikmane 9.c Inita Stāmure
2.vieta matemātika Evita Kraukle 10.a Inese Freimane
2.vieta matemātika Edgars Unbedahts 8.b Zanda Romanovska
2.vieta matemātika Anna Raita 8.b Zanda Romanovska
2.vieta angļu valoda Raivis Nigolas 11.a Māra Zilaisgaile
3.vieta ģeogrāfija Karīna Ķemere 11.a Solveiga Igaune
3.vieta matemātika Toms Kārlis Bērziņš 6.b Zanda Romanovska
3.vieta matemātika Matīss Dambergs 5.a Lidija Lipaja-Ļaudama
3.vieta matemātika Anete Maže 8.b Zanda Romanovska
3.vieta vācu valoda Nikola Krista Ivanova 8.a Vineta Rozīte
3.vieta vēstute Mārcis Reveliņš 12.b Ritma Veļķere
3.vieta angļu valoda Baiba Puisīte 12.b Liene Baltmane
atzinība vācu valoda Marta Raita 10.b Vineta Rozīte
atzinība bioloģija Raivis Nigolas 11.a Valentīna Legzdiņa
atzinība latviešu valoda Līva Lielkāja 9.c Diāna Skudra
atzinība latviešu valoda Baiba Puisīte 12.b Inita Stāmure
atzinība matemātika Paula Niedinga 5.c Zanda Romanovska
atzinība matemātika Elizabete Anna Kristapsone 7.d Lidija Lipaja-Ļaudama
atzinība matemātika Gints Bauda 8.a Zanda Romanovska
atzinība vācu valoda Marta Raita 10.b Vineta Rozīte
atzinība angļu valoda Mārcis Reveliņš 12.b Liene Baltmane

 2011./2012. mācību gads

Pierīgas novadu mācību priekšmetu olimpiāžu laureāti

I vieta

Matemātikā
7. b klases skolniecei Annai Raitai (skolotāja Zanda Romanovska),

Fizikā
12. a klases skolniekam Elvim Blumbergam (skolotājs Modris Šāvējs),

Ekonomikā
11. b klases skolniekam Mārcim Reveliņam (skolotāja Līga Lagzdkalne), *) izvirzīts uz valsts ekonomikas olimpiādi

Bioloģijā
9. c klases skolniecei Martai Raitai (skolotāja Ilze Kupča), *) izvirzīta uz valsts bioloģijas olimpiādi

II vieta


Matemātikā
5. b klases skolniekam Ērikam Kristsonam (skolotāja Zanda Romanovska),
7. b klases skolniecei Anetei Mažei (skolotāja Zanda Romanovska),

Fizikā
10. a klases skolniekam Raivim Nigolasam (skolotājs Modris Šāvējs),

Ķīmijā
10. a klases skolniekam Raivim Nigolasam (skolotāja Vineta Ūdre),

Bioloģijā
9. a klases skolniecei Laimai Staunei (skolotāja Ilze Kupča), *) izvirzīta uz valsts bioloģijas olimpiādi

Konkursā „Pazīsti savu organismu”
9. c klases skolniecei Martai Raitai (skolotāja Ilze Kupča),
12. b klases skolniecei Artai Priedei (skolotāja Nadežda Pisareva),

Mājturības un tehnoloģiju konkursā zēniem
7. a klases skolniekam Ernestam Robertam Vēriņam(skolotājs Gatis Maķevics),

III vieta


Vācu valodā
8. b klases skolniekam Ričardam Milleram (skolotāja Vineta Rozīte),
11. a klases skolniecei Ketijai Līgai Balodei (skolotāja Vineta Rozīte),

Angļu valodā
10. a klases skolniekam Raivim Nigolasam (skolotāja Māra Zilaisgaile),

Matemātikā
5. b klases skolniecei Katrīnai Stražinskai (skolotāja Zanda Romanovska),
7. b klases skolniecei Agatei Buravcovai (skolotāja Zanda Romanovska),
7. b klases skolniecei Līgai Priedītei (skolotāja Zanda Romanovska),

Atzinība


Latviešu valodā
8.b klases skolniecei Asnātei Kalējai  (skolotāja Sarmīte Kukle),
8.c klases skolniecei Līvai Lielkājai (skolotāja Diāna Skudra),

Vācu valodā
8. a klases skolniekam Robertam Rītiņam (skolotāja Vineta Rozīte),
8. b klases skolniecei Rūtai Paulai Freimanei (skolotāja Vineta Rozīte),
8. c klases skolniecei Līvai Lielkājai (skolotāja Vineta Rozīte),

Matemātikā
5. b klases skolniekam Tomam Kārlim Bērziņam (skolotāja Zanda Romanovska),
6. a klases skolniekam Brendonam Karelim (skolotāja Inese Freimane),
6. a klases skolniecei Elzai Meikšanei (skolotāja Inese Freimane),
6. a klases skolniecei Ilzei Baronei (skolotāja Inese Freimane),

Fizikā
9. c klases skolniekam Artūram Šulbergam (skolotājs Modris Šāvējs),
10. a klases skolniekam Kārlim Vaičekonim (skolotājs Modris Šāvējs),

Bioloģijā
9. a klases skolniecei Agnesei Priedītei (skolotāja Ilze Kupča),

Mājturības un tehnoloģiju konkursā zēniem
8. a klases skolniekam Dāvim Baronam (skolotājs Gatis Maķevics), *) izvirzīta uz valsts mājturības un tehnoloģiju olimpiādi

Publiskās runas konkursā
10. a klases skolniecei Laimai Ozolai (skolotāja Māra Zilaisgaile).

Konkursā „Ceļš un ekonomisko domāšanu” (biznesa pasakas)
8. a klases skolniece Kate Bula (skolotāja Līga Lagzdkalne),
8. c klases skolniece Līva Lielkājja (skolotāja Līga Lagzdkalne),
8. c klases skolniece Madara Buka (skolotāja Līga Lagzdkalne),
8. c  klases skolniece Madara IIzēna (skolotāja Līga Lagzdkalne).

Atgriezties augšā