Sākums

Mārupes Valsts ģimnāzija uzņem skolēnus 7.klasēs

MVG logo rakstiemMārupes Valsts ģimnāzija uzņem skolēnus 7.klasē šādos virzienos:
valodu virziens;
matemātikas virziens;
dizaina un tehnoloģiju virziens.

Skolēni tiek uzņemti konkursa kārtībā uz brīvajām vietām 7.klasēs. Ar uzņemšanas kārtību var iepazīties šeit. Lai pieteiktos mācībām Mārupes Valsts ģimnāzijas 7. klasē, no 01.06.2020. līdz 05.06.2020. ir jāaizpilda pieteikuma forma un uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. jānosūta sekmju izraksts ar vidējiem vērtējumiem par 2019./2020. mācību gadu un liecība. Mārupes Valsts ģimnāzijas skolēniem sekmju izraksts un liecība nav jāsūta, jo tie ir pieejami.

Papildus informāciju var saņemt, piezvanot direktora vietniecei Andželai Sokolovai (t. 26324789).

Matemātikas olimpiāde „Tik vai….Cik?”

nmsMācību gada laikā skolā noritēja matemātikas olimpiāde “Tik vai… Cik?”  4.klašu skolēniem, kuru četrās kārtās organizēja Latvijas Universitātes A. Liepas Neklātienes matemātikas skola. Olimpiādes mērķis ir veicināt skolēnu interesi par matemātiku, attīstīt matemātisko un loģisko domāšanu, radošumu un iemaņas nestandarta uzdevumu risināšanā. Visu kārtu uzdevumus un atrisinājumus var apskatīties šeit.

Olimpiādes organizētāji apkopoja pirmo trīs kārtu rezultātus un izvirzīja dalībniekus 4. kārtai, ņemot vērā visās trīs kārtās kopā iegūto punktu summu. Šogad olimpiādes 4. kārta notika tiešsaistē 9. maijā. Uz to tika uzaicināti 16 dalībnieki no mūsu skolas. 4. kārtā 2. vietu ieguva 4. c klases skolēns Haralds Apšenieks. Olimpiādes kopvērtējumā (visās kārtās kopā iegūto punktu summa) 3. vietu ieguva 4.b klases skolniece Madara Rumpētere un 4.c klases skolēns Haralds Apšenieks. Kopvērtējumā atzinību ieguva 4. b klases skolēni Miks Siliņš, Rolands Volodins un 4. c klases skolniece Patrīcija Ščogole.

4.c klases skolotāja Gunta Potaša

10.d klases LSS finansētā izrāde "Glezna ārpus rāmjiem"

10d Gleznas

Pateicoties Latvijas skolas somas programmai 10.d klases skolēni varēja klātienē – Mārupes Valsts ģimnāzijā vērot izrādi "Glezna ārpus rāmjiem". Kā atzina 10.d klases jaunieši, izrāde bija ļoti netipiska un aizraujoša, kaut kas tāds, kas nebija vēl iepriekš redzēts. Izrādē bija iespējams ielūkoties sešās latviešu mākslinieku gleznās un piedzīvot to atdzīvošanos uz skatuves aktieru Annas Neles Āboliņas, Artūra Trukša, Pāvela Griškova vadībā.

Lasīt tālāk: 10.d klases LSS finansētā izrāde "Glezna ārpus rāmjiem"

Ceļa vārdi mūsu 12.tajiem

Visās skolās šodien būtu bijis Pēdējais zvans 12.tajiem. Tas iezīmētu pēdējo mācību stundu un tālākās gaitas pirms svarīgiem eksāmeniem. Šogad Pēdējais zvans izpaliek, jo jau 8.nedeļu mācamies attālināti. Tomēr neizpaliks ceļa vārdi un laba vēlējumi.

Apstiprināta kārtība iestājpārbaudījumiem 10.klasēs

MVG logo rakstiemLai pieteiktos iestājpārbaudījumiem Mārupes Valsts ģimnāzijas 2020./2021.mācību gada 10.klasēs, laika posmā no 11.-15.05.2020. pretendentiem jāizpilda pieteikuma forma. Uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ir jānosūta sekmju izraksts par periodu no 01.09.2019. līdz 08.05.2020. no elektroniskās vērtējumu uzskaites sistēmas ar visiem vērtējumiem un redzamiem vidējiem vērtējumiem.

Iestājpārbaudījums notiks attālināti 20.05.2020. Zoom platformā. Katrs iestājpārbaudījuma dalībnieks 18.05.2020. saņems uzaicinājumu pievienoties iestājpārbaudījumam un iestājpārbaudījuma norises instrukciju. Mārupes Valsts ģimnāzija ar 01.09.2020. piedāvās piecus vispārējās vidējās izglītības programmas virzienus:  matemātikas un programmēšanas; matemātikas, ķīmijas un bioloģijas; dizaina un tehnoloģiju; komerczinību un valodu virzienu.

Iestājpārbaudījumi 7.klasēs nenotiks - skolēni tiek uzņemti konkursa kārtībā uz brīvajām vietām 7.klasēs. Sīkāka informācija par skolēnu uzņemšanu atrodama šeit.

MVĢ jauktā kora sveiciens Mātes dienā

Mārupes Valsts ģimnāzijas jauktais koris ar skanīgu latviešu tautas dziesmu "Novij man, māmuliņa" (mūzikas autors - Zigmārs Liepiņš) sveic Mātes dienā! Pandēmija neļauj satikties, lai sadziedātos, tāpēc izlēmām sadziedāties virtuālajā korī! Piedalās Mārupes Valsts ģimnāzijas jauktais koris.

Galvenais skaņas režisors: Pēteris Šlosbergs
Galvenais video režisors: Kristaps Diura
Diriģents: Evija Milzarāja
Liels paldies koncertmeistarei Ilzei un vokālajam pedagogam Lindai!

Īpašais jauktā kora paldies Pēterim Šlosbergam un Kristapam Diuram - šī video autoriem!

Foto mirkļi pavasarī

Foto mirkli pavasari 01

Nu jau liekas, ka tas bija sen, bet šobrīd, iespējams, kādam no vidusskolēniem būs interesanti ieraudzīt sevi vienā no pēdējiem klātienes mācību gada pasākumiem. 10.martā Mārupes Valsts ģimnāzijā notika Latvijas Skolas somas ietvaros piedāvātā monoizrāde - Rūdolfa Blaumaņa" Pazudušais dēls". Kā vēlāk atzina vidusskolēni, tad Ērika Vilsona sniegums - aktiera meistarība, spēja ieinteresēt jauniešus, iesaistīt tos notiekošajās norisēs, sasaiste ar šodienu- radīja vēl papildus šīs izrādes pievienoto vērtību. 12.a un 12.b klašu skolēniem tie bija pēdējie šī mācību gada kopā būšanas mirkļi. Monoizrādi noskatījās arī 10.a un 10.b klase. Vairāk bilžu šeit.

Rakstu sagatavoja latviešu valodas un literatūras skolotāja Inita Stāmure

1 lapa no 170

Meklēt mājaslapā

Atgriezties augšā