Sākums

"Skolas vēstis" sveic Latvijas 101.dzimšanas dienā ar īpašu avīzes numuru

Vaks novembris 2019Mediju pulciņš ir sagatavojis īpašu dāvanu skolas avīzes "Skolas vēstis" lasītājiem - Latvijai veltītu svētku numuru, ar kuru sveicam Latvijas 101.dzimšanas dienā. 18.novembrī svinēsim Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienu. Simboliskā kārtā, šogad šis datums iekrīt pirmdienā – tāpat kā toreiz, 1918.gadā, kad tika pasludināta neatkarīga Latvijas valsts. Šis datums iekrāsots kalendārā sarkanā krāsā. Lai jūs mudinātu 18.novembri izmantot ne tikai atpūtai, salūtam un svētku tortei, bet maksimālu lietderīgi, Alise un Zane veica aptauju par to, kā skolēni un skolotāji svin šos svētkus. Izlasiet un iedvesmojieties saturīgai svinēšanai! Aiz aptaujas tūdaļ seko Gerdas sastādīta atjautības lappuse, kuras tematika, protams, ir Latvija. Šie un daudzi citi iedvesmojoši raksti ir pieejami avīzes novembra numurā, kura elektronisko versiju var izlasīt šeit.

Lasīt tālāk: "Skolas vēstis" sveic Latvijas 101.dzimšanas dienā ar īpašu avīzes numuru

No Ādažiem atgriežamies ar zeltu!

Basketbols 8-9 kl 2019 01

Otrdien, 12. novembrī Mārupes Valsts ģimnāzijas basketbola komanda devās uz Pierīgas novada skolu sacensībām. Šoreiz basketbolu spēlēja 8. un 9. klašu zēni. Mūsu basketbolisti visās spēlēs parādīja ļoti labu komandas spēli un pelnīti uzvarēja turnīru. Komandas sastāvā spēlēja Jānis Vilcāns, Otis Vārna Uskalis, Mārtiņš Logins, Martins Laiviņš, Adriāns Silkāns, Kristers Hmeļickis, Renārs Sondors un Renārs Ļaudams. Paldies sportistiem! Nākamajā pusgadā mūsu skola piedalīsies Republikas sacensībās un cīnīsies par Latvijas čempiona titulu.

Sporta skolotājs Jānis Vilkaušs

Lasīt tālāk: No Ādažiem atgriežamies ar zeltu!

Mārupē turpinās skolu futbola tradīcijas

Rudens kauss 2019 01

12.novembrī Mārupes Valsts ģimnāzijas U-10 gadu zēnu futbola komanda devās uz Mārupes pamatskolu, kur aizvadīja Mārupes novada vispārizglītojošo skolu atklāto turnīru minifutbolā "Rudens kauss 2019". Zēni izspēlēja viena apļa turnīru starp Mārupes novada skolām 2x15 minūtēm. Mārupes Valsts ģimnāzijai nesanāca aizstāvēt iepriekšējā gada titulu, un 2019.gada kauss aizceļoja uz Jaunmārupes pamatskolu. Paldies vecākiem, kas palaida bērnus baudīt to, kas viņiem no sirds patīk, un treneriem par ieguldīto darbu!

Rakstu sagatavoja sporta skolotājs Māris Riherts

Lasīt tālāk: Mārupē turpinās skolu futbola tradīcijas

Otrklasnieki un trešklasnieki “Arēnā Rīga” piedalījās projekta “Sporto visa klase” atklāšanas pasākumā

Sporto visa klase Arena IMG-20191106-WA0000

1.novembrī jau agri no rīta 2.a, 2.b, 2.d un visu 3. klašu skolēni ar savām audzinātājām, kā arī sporta skolotājiem Māri Rihertu un Edgaru Vanagu devās uz “Arēnu Rīga”, kur kopā ar pārējiem 7000 sportiskajiem skolēniem no visas Latvijas piedalījās projekta “Sporto visa klase” atklāšanas pasākumā.

Lasīt tālāk: Otrklasnieki un trešklasnieki “Arēnā Rīga” piedalījās projekta “Sporto visa klase” atklāšanas...

8.a klase starppriekšmetu projektā devās pētīt mežu

petijums mezha 8 9kl c

Projekta "Skola 2030" ietvaros, sadarbojoties dažādu priekšmetu skolotājiem: bioloģijas, ģeogrāfijas un matemātikas, 8.a klasē oktobrī tika īstenots projekts "Pētījums mežā 8. - 9. klasēm". Darba mērķis bija parādīt skolēniem, ka, regulāri rūpējoties un kopjot mežu, mainās mežaudzei raksturīgie dabas apstākļi, augu sugu sastāvs un koksnes krājas apjoms. Kopšanas rezultātā mainoties apstākļiem, veidojas labvēlīgāka vide koku augšanai. Pirms došanās uz mežu skolēni apguva prasmes jēgpilni izmantot mobilo ierīci – aplikāciju, ar kuras palīdzību spēja orientēties meža apvidū un atrast vajadzīgos nogabalus.

Lasīt tālāk: 8.a klase starppriekšmetu projektā devās pētīt mežu

No Krimuldas ar sudrabu!!!

veiklas stafetes 2019 b

5. novembrī Mārupes Valsts ģimnāzijas lielais sportistu pulks brauca pārstāvēt savu skolu Pierīgas skolu sacensībās. Šoreiz piedalījāmies "Veiklo stafešu" sacensībās. Sacensībās piedalījās veiklākie otro līdz piekto klašu zēni un meitenes, kuri tika izraudzīti no lielā skolas kolektīva. Jaunie censoņi pierādīja, ka var koncentrēties uzdevumam un pilnvērtīgi to izpildīt. Liels prieks par rezultātu, kas tika sasniegts. Mūsu bērni ne tikai māk ātri skriet, bet arī analizēt uzdevumu un gudri to izpildīt. Paldies kolēģiem un vecākiem par atbalstu, jo kopā esam liels spēks!

Sporta skolotājs Jānis Vilkaušs

veiklas stafetes 2019 c

19.novembrī notiks tautas bumbas sacensības

tautas bumba

1 lapa no 152

Meklēt mājaslapā

Atgriezties augšā