SākumsAktualitātes2.c klase projekta nedēļā daudzveidīgi pētīja aviāciju

2.c klase projekta nedēļā daudzveidīgi pētīja aviāciju

2c aviacija 04

2.c klase projekta nedēļā pētīja gaisa transporta līdzekļu vēsturi un iepazinās ar mūsdienu sasniegumiem aviācijā.  Skolēni veidoja gan individuālos, gan grupu projektus. Skolēnu grupas izlozēja vienu no gaisa balonu lietošanas veidiem un izveidoja vislabāko gaisa balonu ”Brīnums 2019”. Savukārt par savu pieredzi lidošanā ar gaisa baloniem dalījās vidusskolēni - Lote Ankalniņa no 10.b klases un Roberts Knope no 11.h klases.

Visinteresantākie pasākumi šajā nedēļā bija Lidostas “Rīga” un LGS apmeklējums , un tikšanās ar Henrija tēti, kurš ir airBaltic pilots.  Analizējot projekta nedēļas darbu, skolēni atzina, ka ļoti daudz uzzinājuši,  klausoties klasesbiedru  un ciemiņu prezentācijas. Visa projekta nedēļa bijusi interesanta un jau radās idejas jauniem projekta darbiem.

Rakstu sagatavoja 2.c klases audzinātāja Inese Gaša

2c aviacija 01

2c aviacija 02

2c aviacija 03