SākumsAktualitātes4.d klases skolēni uzzina vairāk par naudu Latvijas Bankas ekspozīcijā "Naudas pasaule"

4d Naudas IMG 07

Nauda ir līdzeklis, ar ko var izteikt preču un pakalpojumu vērtību. Kāpēc gan neiepazīties ar to mazliet tuvāk? Projektu dienās 4.d klase kopā ar skolotāju Agniju Araku devās uz Latvijas Banku, lai apskatītu ekspozīciju “Naudas pasaule”. Izstāde ir interaktīva, un informatīvos stendus papildina multivides prezentācijas, īsfilmas, datorspēles un dažādi pārsteigumi. Izbraukuma laikā ikvienam ikviens aizdomājās par Sprīdīša teikto “Nauda bez darba ir tikai ilūzija!” – ja gribi uzzināt, ko tas nozīmē - dodies uz Naudas pasauli.

4d Naudas IMG 01

4d Naudas IMG 02