SākumsAktualitātes8.a klases matemātiskie prāti dodas izglītojošos izbraucienos

8.a klases matemātiskie prāti dodas izglītojošos izbraucienos

8a ekskursijas 005

Pēdējo mēnešu laikā 8.a klases matemātiskie prāti ir devušies vairākos izglītojošos un pieredzi bagātinošos izbraucienos. Novembra beigās skolēni devās uz Latvijas Kara muzeju, kur bija iespēja iepazīties ar ieroču krājumiem, kā arī piedalīties nodarbībā par Bermontiādi, kuras laikā varēja iepazīties ar Latvijas vēsturē nozīmīgu cilvēku paveiktajiem varoņdarbiem, kā arī paši plānoja karaspēku aizsardzības un uzbrukumu stratēģijas.

Janvāra noslēgumā 8.a klase apmeklēja “Swedbank” galveno ēku, kur ar milzīgu entuziasmu iesaistījās atjautīgos, radošos un interaktīvos uzdevumos par naudas taupīšanu, aizdevumu piešķiršanu, budžeta plānošanu un citām mūsdienīgam cilvēkam svarīgiem tematiem. Skolēni pierādīja sevi kā sadarboties spējīgus, radošus, aktīvus un ar loģisko domāšanu apveltītus jauniešus, kuri spēj veiksmīgi un atbildīgi pildīt šos izstrādātos uzdevumus.

Savukārt, projektu nedēļas ietvaros skolēni devās uz “Brain Games” spēļu veikalu, kur tika pētītas dažādas spēles, to stratēģijas, noteikumi un izstrādes iespējas, kas deva idejas izglītojošu spēļu izveidei projektu nedēļas laikā.

Rakstu sagatavoja 8.a klases audzinātāja Sofija Baltmane

8a ekskursijas 001