SākumsAktualitātes3.a klase pēta projektu nedēļas tēmu "Nauda" Latvijas bankas interaktīvā izstādē

3a Naudas pasaule 03

Sakarā ar projektu nedēļas tēmu “Nauda”, 3.a klases skolēni devās uz Latvijas Bankas zināšanas centru “Naudas pasaule”. Izstāde bija interaktīva, ar daudz dažādiem stendiem. Bija iespēja noskatīties filmas par naudas tapšanu; aplūkot bankomātu, saprast kā tas darbojas; aplūkot naudas valūtas, kādas ir bijušas Latvijā; noskaidrot, kādas ir naudas funkcijas; aplūkot kolekciju monētas utt. Skolēni no Latvijas Bankas iznāca ar platiem smaidiem, jo laiks bija pavadīts ļoti interesanti. Jāsaka paldies Latvijas Bankas darbiniekiem, kas mūs uzņēma un vecākiem, kas mums devās līdzi. Vēl citas bildes no šīs ekskursijas var redzēt raksta turpinājumā.

Sagatavoja 3.a klases audzinātāja Līva Labarēviča

3a Naudas pasaule 01