SākumsAktualitātesMārupes vidusskolas skolēni piedzīvo sajūtu teātri "Piramīda"

Mārupes vidusskolas skolēni piedzīvo sajūtu teātri "Piramīda"

teatris 2711 048

Otrdien Mārupes vidusskolas 10.klašu skolēniem bija iespēja piedalīties Dirty Deal Teatro īpašā interaktīvā izrādē "Piramīda". Izrādes laikā skolēni ar aizsietām acīm, sēžot pa pāriem un klausoties austiņās vēstījumu, pildīja dažādas norādes, iesaistoties izrādes satura veidošanā. Piemēram, skaļi saucot: "Pietiks!" vai visiem reizē noslēpjoties zem galdiem. Izrādes nosaukums "Piramīda" ir atsauce uz amerikāņu psihologa Maslova izstrādāto pamatvajadzību piramīdu.

Pēc teātra 10.klašu skolēni izteica pozitīvas atsauksmes. Piemēram, 10.a klases skolēns Gustavs Gusts Grīnbergs vērtē šo pieredzi šādi: "Manuprāt interesantākā daļa bija ļoti personīgie jautājumi, kuriem atbildēt varēja anonīmi, bet dzirdēt citu cilvēku atbildes."

Jauniešiem bija iespēja analizēt sevi, apzināt savas vēlmes un sapņus. Fotogalerija ir pieejama šeit. Plašāk par izrādi var izlasīt šeit. Pasākums norisinājās, pateicoties projekta "Latvijas Skolas soma" finansējumam. Paldies krievu valodas skolotājai Inesei Vanagai par šī vērtīgā pasākuma rīkošanu!

Rakstu sagatavoja 10.a klases audzinātājs Aleksandrs Vorobjovs