SākumsAktualitātesPirmklasnieku skatuves runas konkursā labākie ir Everts Spilbergs un Renārs Silms

1 klase Skatuves runas konkurss13.novembrī skolā notika 1.klašu skatuves runas konkurss. Uz konkursu tika izvirzīti pārstāvji no katras klases. 1.a klase Alise Bīmane, Lote Dimpere, Gustavs Lagzdkalns, Everts Spilbergs, Leo Šklenniks, 1.b klase Renārs Silms, Linda Siliņa, Ernests Veidmanis, Kate Millere, 1.c klase Anna Krūze, Marija Māsēna, Dāvis Spārs, Liene Štokmane, 1.d klase Roberts Grīnhofs, Emīlija Veinberga. Bērni ar lielu atdevi un nepārspējamu centību deklamēja dzejoļus un runāja prozas fragmentu. Bija prieks klausīties! Bērnu teiktajā izpaudās milzīga mīlestība pret savu valsti, savu tautu, savu ģimeni, savu valodu. Novada konkursā skolu pārstāvēs 1.a klases skolēns Everts Spilbergs un 1.b klases skolēns Renārs Silms (attēlā). Esam lepnas, ka mūsu skolā mācās šādi skolēni! 1.klašu audzinātājas Ingrida, Kristīne, Dace, Ieva.