SākumsAktualitātesFizikas stunda angļu valodā

Fizikas stunda angļu valodā

Motormuzejs 20181101 125859

Starpdisciplinārās mācības ir mūsdienu aktualitāte Latvijā, jo tieši šāda pieeja tuvina mācību procesu reālās dzīves situācijām, paaugstina mācību praktisko jēgu un atraktivitāti. Šādu iespēju apvienot dažādus mācību priekšmetus vienā mācību stundā šonedēļ izmantoja arī 10.b klases skolēni, kas piedalījās fizikas stundā Rīgas Motormuzejā. Tā skolēniem noritēja angļu valodā.

Skolēniem bija iespēja iejusties  pasaulslavenā izgudrotāja Tomasa Edisona lomā un izveidot elektrisko spuldzīti, uzzināt daudz jauna par automobiļu lukturu rašanās vēsturi, kā arī noskaidrot, kāpēc elektrību ražo ābols un citrons. Par šādu iespēju pateicamies programmai ”Latvijas skolas soma”, kas ir dāvana mūsu valsts skolēniem Latvijas simtgadē. Par atbalstu pasākuma organizēšanā vēlamies pateikties arī skolas direktoram Jānim Lagzdkalnam un direktora vietniecei Lienei Bušujevai.

Angļu valodas skolotājas Alla Bautre un Agnese Vaškūna

Motormuzejs 20181101 130949