SākumsAktualitātesAtklāts rekonstruētais Mārupes vidusskolas stadions

Atklāts rekonstruētais Mārupes vidusskolas stadions

sporta diena 2018 009

Pēc gada garumā ilgušiem rekonstrukcijas darbiem 4.septembrī pie Mārupes vidusskolas atklāts mūsdienīgs stadions. Tajā ir futbola laukums un skrejceļš ar mākslīgo segumu, jaunas daļēji segtas skatītāju tribīnes ar 300 sēdvietām, noliktavas sporta inventāram, brīvdabas trenažieri, kārtslēkšanas un augstlēkšanas sektori. Stadions pirmkārt ir ieguvums vidusskolai, kurā mācās vairāk par 1200 skolēniem un, protams, Mārupes iedzīvotājiem, kuri ar sportu ir uz TU. Atklāšanas ceremonijā klāt bija un Mārupi par augošu sporta lielpilsētu nodēvēja Latvijas Futbola federācijas prezidents Kaspars Gorkšs. Tūlīt pēc atklāšanas ceremonijas stadionā sākās Mārupes vidusskolas sporta dienas aktivitātes. Stadiona atklāšanas foto galerija ir atrodama šeit.