SākumsAktualitātesLatvijas simtgades septembris

Latvijas simtgades septembris

zinibu diena 2018 038

Sācies Latvijas simtgades jaunais mācību gads. Kaut arī telpu skaits sarucis, par cik vecais skolas korpuss nojaukts, lai atbrīvotu vietu jaunajam, skolēnu kļuvis krietni vairāk – šogad jau 1244, kuri sadalījušies 44 klašu komplektos. Ja iepriekšējos gados skolēnu skaits pieauga galvenokārt uz pirmklasnieku rēķina, tad nu jau otro gadu pēc kārtas strauji palielinās skolēnu skaits arī vidusskolas posmā.

Augot skolēnu skaitam, rodas nepieciešamība pēc jauniem skolotājiem. Un tā darbu sāk četras jaunas skolotājas (sākumskola, mūzika, matemātika) un divi skolotāji (sports, informātika). 10.valodu klasē (10.d) mācīsies apmaiņas programmas skolniece no Taizemes Somphong Patamawadee.

Pēc gada iepauzēšanas esam tikuši pie moderna, labiekārtota stadiona, kurā jau nosvinēta šī gada Zinību dienu. Zinību dienas foto galeriju ar rekonstruēto stadionu var apskatīties šeit.

2018./2019.mācību gads būs saspringts gan skolēniem, gan skolotājiem, dzīvojot, strādājot un mācoties lielā saspiestībā telpu trūkuma dēļ. Tādēļ Mārupes vidusskolas administrācija novēl gan skolēniem, gan skolotājiem, gan vecākiem, gan tehniskajiem darbiniekiem un arī celtniekiem saticīgu, iejūtīgu un, protams, veiksmīgu jauno skolas gadu! Dzīvosim ticībā, ka pēc gada durvis vērs jaunais skolas korpuss, kas krietni uzlabos mūsu labsajūtu.

Administrācija