SākumsAktualitātesMārupes vidusskola 3.septembrī gaida savus skolēnus

Mārupes vidusskola 3.septembrī gaida savus skolēnus

Marupes-vidusskolaCienījamie Mārupes vidusskolas skolēni, skolēnu vecāki, skolotāji un tehniskais personāls! 2018./2019. mācību gadu uzsāksim 3.septembrī plkst.10:00 rekonstruētajā sporta laukumā. Skolēni gaidīti savās klasēs no plkst.9:30. Kur pulcējas pamatskolas un vidusskolas klases, var redzēt šeit. Skolēnu autobusa saraksts 3.septembrim ir pieejams šeit.

no heelsMūsu sporta skolotāji lūdza atgādināt - uz sporta laukuma mākslīgā zaļā seguma nedrīkst kāpt augstpapēžu kurpēs, citādi segums ātri vien nebūs tik glīts, kā šobrīd. Ja nekādi nav iespējams 3.septembrī ieraksties laiviņās, pārliecinošs lūgums uz zaļā seguma augstpapēžu kurpēs nekāpt, bet vērot pasākumu no sarkanā skrejceļa. Paldies par sapratni!

Veiksmīgu jauno, 2018./2019. mācību gadu!