SākumsAktualitātesMārupes vidusskolas 4. klašu skolēni uzvar slidošanas sacensībās "Slidotprieks"

Mārupes vidusskolas 4. klašu skolēni uzvar slidošanas sacensībās "Slidotprieks"

Slidotprieks 20180320 115208

20. martā Mārupes ledus hallē norisinājās slidošanas sacensības “Slidotprieks”. Šajās sacensībās piedalījās Mārupes vidusskolas, Jaunmārupes pamatskolas un Mārupes pamatskolas 4. klašu skolēni. Sacensībās noskaidrojās, ka labākie slidotāji ir tieši Mārupes vidusskolā. Mārupes novada dome, īstenojot 2017./2018.m.g. interešu izglītības programmu slidošanā, nodrošina bezmaksas slidošanas apmācības nodarbības Mārupes pašvaldības izglītības iestāžu 4.klašu audzēkņiem.

Skolēniem slidošanas sacensības bija lieliska iespēja parādīt, ko viņi ir apguvuši šīs slidošanas programmas laikā, veicot 5 dažādas disciplīnas. Sacensībās būtiskākais nebija tikai ātrums, bet arī uzrādītais laiks. Ja dalībnieks ir kļūdījies kādā disciplīnā, tad klāt varēja iegūt soda sekundes , kas beigās var izšķirt vietu sadalījumu. Mārupes vidusskolas komandu pārstāvēja 4.c klase ar audzinātāju Ingrīdu Petrovsku un arī skolēns no 4.b klases, klases audzinātāja Kristīne Pavilone, klasi pavadīja sporta skolotājs Māris Riherts.

Mārupes vidusskolas skolēni nodemonstrēja teicamu slidotprasmi, kā arī rūpīgāk veica uzdevumus, kas neatnesa daudz soda sekundes. Mārupes sporta centrs bija sarūpējis apbalvojumus visiem dalībniekiem, un lielāko kausu un gardumus pasniedza Mārupes vidusskolas 4. klašu komandai.

Vietu sadalījums:
1. Mārupes vidusskola