SākumsAktualitātesAtvērto durvju diena Mārupes vidusskolā

Atvērto durvju diena Mārupes vidusskolā

Atverto durvju diena

28.martā Mārupes vidusskolā tiek rīkota atvērto durvju diena 9. klašu skolēniem, kuri nemācās Mārupes vidusskolā, un viņu vecākiem. Skolēniem pasākums norisināsies no plkst. 10:30. Būs iespējams iepazīties ar vidusskolas posma programmu piedāvājumu, paviesoties mācību stundās, apskatīt skolas telpas, papusdienot skolas ēdnīcā. Savukārt vakarā plkst. 18:00 uz sarunu ar skolas administrāciju tiek aicināti 9. klašu skolēnu vecāki. Sarunā var piedalīties arī Mārupes vidusskolas skolēnu vecāki, kuri kāda iemesla dēļ nevarēja apmeklēt vecāku dienu 6.martā. Vairāk informācijas par pašakumu raksta turpuinājumā.

Atvērto durvju dienu pasākumam lūdzu pieteikties līdz 27.03. rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (norādot vārdu, uzvārdu, kontakttālruni) vai telefoniski, zvanot uz t.26324789. Mārupes vidusskola arī 7. klašu skolēniem piedāvā apgūt virzienu programmas - ar padziļināt matemātikas vai svešvalodu apguvi. Interesentiem (6.klašu skolēniem un viņu vecākiem) piedāvājam informāciju par programmām skolas mājas lapā, kā arī skolā vēršoties personīgi vai pa tālr.: 26324789.  Skolas administrācija