SākumsAktualitātesFebruārī Mārupes vidusskolā aizvadīts ikgadējais svešvalodu mēnesis

Februārī Mārupes vidusskolā aizvadīts ikgadējais svešvalodu mēnesis

Sveshvalodu menesis 2018

Nu jau tradicionāli februāris ir mēnesis, kad Mārupes vidusskolas skolēni dažādās aktivitātēs parāda savas valodu zināšanas. Arī šogad skolēniem bija iespēja piedalīties pasākumos angļu valodā. Šogad pirmo reizi visi skolēni no 1. līdz 12. klasei sacentās glītrakstīšanā angļu valodā. Jāatzīst, tas nemaz nebija viegli, taču izraisīja skolēnos lielu interesi, un viņi labprāt vēlējās parādīt savas prasmes kaligrāfijā.

Jau otro gadu 4.klašu skolēni piedalījās olimpiādē angļu valodā. 26 skolēni sacentās lasīšanas, klausīšanās un rakstīšanas uzdevumos. Sabīnei Mustermanei no 4.b klases ir 1.vieta, atpaliekot tikai par vienu punktu, 2. vietu izcīnīja Filips Alberts Bērziņš (4.c klase) un viņa klasesbiedrene Agnese Milda Putniņa. Trīs skolēni ieguva vienādu punktu skaitu, izcīnot 3. vietu – Emīlija Kociņa (4.c klase), Ernests Apsītis (4.a klase) un Jēkabs Grūbe (4.a klase). Paldies skolotājām, kas atbalstīja skolēnus, gatavojoties olimpiādei!

Runā, ka skolēniem labāk patīkot skatīties filmas nekā lasīt grāmatas. Tādēļ, lai vairotu skolēnu interesi par grāmatām, šogad pirmo reizi tika organizēts zīmējumu konkurss ’’Facebook Friday’’ (”Grāmatas vāka piektdiena”), kura laikā skolēni paši radīja pazīstamu grāmatu vākus. Atsaucība no skolēnu puses varētu būt lielāka, taču tie, kas piedalījās, ļāvās iztēlei un izveidoja patiesi lieliskus darbus. Paši skolēni piedalījās balsošanā un par labākajiem tika atzīti Aleksas Caņko, Karlīnas Kancānes, Sabīnes Diures (visas skolnieces no 5.c klases) un Everitas Klīmanes (5.a klase) darbi.

Angļu valodas skolotāja Alla Bautre

Atgriezties augšā