SākumsAktualitātes"Enerģiskie apelsīni" CIDO konkursā piecu visvairāk atbalstīto komandu skaitā

"Enerģiskie apelsīni" CIDO konkursā piecu visvairāk atbalstīto komandu skaitā

Energiskie apelsiniEnerģiskie apelsīni! – Tā ir dzīvespriecīgā, enerģiskā un veselīgā 6.d klases pārstāvju komanda, kas sevi pieteica CIDO rīkotajā konkursā par enerģiskāko Latvijas skolu komandu.

Mēs iekļuvām to komandu skaitā, kas saņēma sulu pakas un uzdevumu- piecus rītus izdzert glāzi sulas, atzīmējot savu pašsajūtu īpašā kalendārā. Pēc piecām dienām sekoja nākošais uzdevums- ievietot Facebook CIDO sulas mājas lapā savu enerģisko fotogrāfiju un balsojums varēja sākties! Paldies mūsu atbalstītājiem- klases biedriem, draugiem, vecākiem, skolotājiem, paziņām, kas balsoja par mums- mēs iekļuvām piecu visvairāk atbalstīto komandu skaitā un balvā ieguvām sulas visai klasei! Otrais semestris var sākties veselīgi, enerģiski un dzīvespriecīgi!

“Enerģisko apelsīnu” vārdā Elīza Zaļmeža- Grīnvalde (6.d)