SākumsAktualitātesErudīts 2017

Erudīts 2017

Erudita autobussKad semestra vērtējumi izlikti, pa skolu sāk kursēt Erudītu autobuss. Tas nozīmē, ka visas klases pārvietojas savos konkrētajos maršrutos, katrā pieturā uzturoties 20 minūtes. Pieturu nosaukumi visai intriģējoši – “Frankenšteina laboratorija”, “Krustām – šķērsām”, “Augstāk, plašāk, smalkāk”, “Deutschpuzzle”, ”Ģeometrijas IQ”, “Keep doing” - kopskaitā 28 pieturas. Skolēni ieinteresēti un arī skolotājiem divas netradicionālas darba dienas.

Kad semestra vērtējumi izlikti, pa skolu sāk kursēt Erudītu autobuss. Tas nozīmē, ka visas klases pārvietojas savos konkrētajos maršrutos, katrā pieturā uzturoties 20 minūtes. Pieturu nosaukumi visai intriģējoši – “Frankenšteina laboratorija”, “Krustām – šķērsām”, “Augstāk, plašāk, smalkāk”, “Deutschpuzzle”, ‘”Ģeometrijas IQ”, “Keep doing” - kopskaitā 28 pieturas. Skolēni ieinteresēti un arī skolotājiem divas netradicionālas darba dienas.