SākumsAktualitātesPie Mārupes vidusskolas sportiskajām klasēm viesojās raidījums "LNT brokastis"

Pie Mārupes vidusskolas sportiskajām klasēm viesojās raidījums "LNT brokastis"

LNT brokastis

Decembra sākumā Mārupes vidusskolu, kopā ar Latvijas jaunāko olimpieti Ketiju Birzuli, bija apciemojis raidījums LNT brokastis. Raidījuma galvenie varoņi bija projekta Sporto visa klase dalībnieki - 3.b klase un skolotāja Andra Rožukalne, 3.d klase un skolotāja Agnija Araka un 4.c klase un skolotāja Ingrida Petrovska. Neiztikām arī bez sporta skolotāja Māra Riherta, kura vadībā tika demonstrēts jauns sporta veids – “Pedallo” Pilnu sižetu var aplūkot šeit.

LNT brokastis a

Rīta raidījums kopā ar olimpieti, ne tikai pārbaudīja skolēnu sportošanas prasmes, bet arī motivēja tos turpināt tālāko darbu tik pat aktīvi kā līdz šim. Liels, paldies, mūsu skolai un tās direktoram J. Lagzdkalnam par atbalstu dalībai projektā.

Rakstu sagatavoja Agnija Araka

LNT brokastis b