SākumsAktualitātes1.b klases skolnieces mamma vada stundu Mārupes vidusskolā

1.b klases skolnieces mamma vada stundu Mārupes vidusskolā

Vecaku diena 20171124 0819211.b klases skolnieces Patrīcijas Bunkas mamma ir novadījusi stundu 1.b klases skolēniem. Lūk, ko par šo stundu saka pati mamma:

Šorīt man bija tas gods pirmo stundu novadīt kā skolotājai mūsu 1.b klasei. Vēlos padalīties ar visjaukākajiem iespaidiem par klasi un tās gaisotni. Bērni ir ļoti zinātkāri, atsaucīgi, gudri un visādi citādi paši labākie. Šīs stundas laikā var iejusties skolotāja lomā un arī "izbaudīt" to atbildību par bērnu intereses noturēšanu par stāstāmo tēmu. Mēs aplūkojām lidošanas vēsturi un iepazinām, ar ko sākās cilvēka ceļš uz debesīm. Aplūkojām īstu 1936. gada lidmašīnas propellera spārnu un uzmeistarojām paši savu papīra lidmašīnu, apēdām pa končai un skolas zvans jau zvanīja starpbrīdi. Janvārī aicinu apmeklēt lidostu ekskursijā. Par tās organizēšanu, vistcamāk, ar skolotāju vienosimies par pieņemamākiem laikiem. Mīļš paldies jums par tik jaukiem bērniem un skolotājai par klases vienotību. Te arī neliels ieskats foto reportāžā :) (3c. klases fotogrāfs).

Vecaku diena 20171124 080252 Vecaku diena 20171124 081027