SākumsAktualitātesMārupes vidusskolas skolēni angļu valodā noskatījās teātra izrādi "Olivers Tvists"

Olivers Tvists 9a
9.a klase pēc teātra izrādes "Olivers Tvists"

8.novembrī 9.a, 9.d un vidusskolas klašu skolēniem bija lieliska iespēja izbaudīt aizraujošu izrādi, veidotu pēc pazīstamā angļu rakstnieka Čārlza Dikensa romāna motīviem, kuru piedāvāja aktieri no ASV. Izrādes laikā skolēni varēja just līdzi Olivera Tvista piedzīvojumiem un grūtajam liktenim. Lugas galvenais varonis ir bārenis, kas piedzima strādnieku mājā, bēga no tās, iekļūstot zagļu grupā, tad laimīgi izglābās no tās un atrada sev jaunas mājas. Aktieru spēle bija lieliska, izrādē tika izmantota mūsdienīga pieeja un iekļauti mūzikla elementi. Skolēni to klausījās aktieru dzimtajā angļu valodā, tādējādi gan pilnveidojot savas angļu valodas zināšanas, gan arī dziļāk iepazīstot angļu literatūru, kultūru un vēsturi. Spriežot pēc skolēnu atsauksmēm, izrāde ļoti patika un skolēni ar prieku apmeklētu līdzīgus pasākumus arī turpmāk.

Angļu valodas skolotājas

Olivers Tvists 9d