SākumsAktualitātesMārupes vidusskolā jau piekto gadu notika gaismas festivāls "Staro skola"

Mārupes vidusskolā jau piekto gadu notika gaismas festivāls "Staro skola"

Staro skola IMG 2647

Šogad gaismas izstāde “Staro skola”  Mārupes vidusskolā notiek jau piekto gadu. Tā tika plānota un izstādīta no 15. līdz 21. novembrim – laikā, kad visā Latvijā tiek atzīmēta Latvijas Republikas proklamēšanas 99.gadadiena. 6. un 7.klases skolēnu radošie, kinētiskie, telpiskie darbi tika izstādīti vizuālās mākslas klasē. Kopīgas izstādes ir mūsu skolas tradīcija, kur izpaužas skolēnu radošums, kas sasaucas ar mūsu skolas vērtībām. Izstāde turpina tradīciju Latvijas dzimšanas dienā vairot gaismu un dzīvespriecīgu, kopības sajūtu, iekļaujoties galvaspilsētas Rīgas gaismas festivālā "Staro Rīga".

Paldies skolēniem par darbiem un vecākiem par materiālo atbalstu!

Mārupes vizuālās mākslas skolotājas Baiba Zvaune un Indra Puķe

Staro skola IMG 2646

Atgriezties augšā