SākumsAktualitātesMārupes vidusskolā aizvadīts projekta "Apsveikums Latvijai" noslēgums

Mārupes vidusskolā aizvadīts projekta "Apsveikums Latvijai" noslēgums

apsveikums latvijai 2017 009
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards uzrunā projekta "Apsveikums Latvijai" noslēguma pasākuma dalībniekus

17.novembrī skolas aktu zālē pulcējās fotogalerijas “Mūsu lepnums” nominanti un jauktais koris, lai piedalītos projekta "Apsveikums Latvijai" noslēguma pasākumā, jo tieši Mārupes vidusskola bija izraudzīta par vērienīgā projekta norises vietu. Pasākuma foto galeriju var apskatīties šeit.

Šo unikālo apsveikumu maratonu organizēja VAS “Elektroniskie sakari”, par akcijas patronu pieaicinot Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Kasparu Gerhardu. “Apsveikums Latvijai” ir unikāls projekts pasaules mērogā, jo apsveikumu sūtīšana Latvijas dzimšanas dienā notiek, izmantojot Morzes ābeci. Projekts ir veidots kā spēle, kurā ir jāatpazīst Morzes alfabēts un jāatšifrē apsveikumi, kas nemaz nav tik viegli izdarāms darbs.

Plkst. 10.30, klātesot vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Kasparam Gerhardam un VAS “Elektroniskie sakari” valdes priekšsēdētājam Jānim Bārdam, zibakcijas laikā tika atšifrēts Latvijas Paralimpiskās vienības sportistu nosūtītais apsveikums Latvijas skolēniem – “Sportisku un veselīgu tautu, kas ir garā stipra un spēcīga!

apsveikums latvijai 2017 019