SākumsAktualitātesMārupes vidusskola ielaužas Latvijas skolu reitinga labāko divdesmitniekā

Mārupes vidusskola ielaužas Latvijas skolu reitinga labāko divdesmitniekā

Ata Kronvalda fondsMārupes vidusskola šogad debitē Ata Kronvalda fonda veidotā Latvijas skolu reitinga labāko divdesmitniekā, lielo skolu grupā ieņemot augsto 18.vietu. Augstāk topā ir 14 ģimnāzijas, 2 liceji un tikai viena vidusskola. Mārupes vidusskola reitingā apsteidza 20 ģimnāzijas. Šādi rezultāti iegūti, apkopojot 2016./2017.mācību gada Valsts un atklāto olimpiāžu rezultātus, skolēnu panākumus zinātniski pētniecisko darbu konferencēs un citos Latvijas mēroga konkursos. Jāatgādina, ka 2015.gadā Mārupes vidusskola neiekļuva šajā reitingā, savukārt 2014.gadā ieņēma 72.vietu, 2013.gadā - 46.vietu un 2012.gadā - 81.vietu. Rakstu un fotogaleriju ar skolēniem, kuru panākumi nodrošināja vietu reitingā, var lasīt šeit. Apsveicam un lepojamies!