SākumsAktualitātesAicinām apmeklēt Latvijas izglītības iestāžu atvērto durvju un informācijas dienas

2018. gada 14. februārī visā Latvijā norisināsies Ēnu diena, kuras mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum. Vairāk informācijas.

Savukārt no 23. līdz 25. februārim Ķīpsalā notiks starptautiskā izglītības izstāde “Skola 2018”, kas piedāvā jauniešiem un citiem interesentiem visaptverošu informāciju par mācību iespējām un palīdz izvēlēties piemērotāko izglītības ceļu. Izstādē piedalīsies aptuveni 140 izglītības iestādes un nozares uzņēmumi no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un citām Eiropas valstīm, būs pārstāvētas arī ASV un Kanādas izglītības iestādes.

Februāris 2018

AUGSTSKOLAS

Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola "RISEBA"

24. februāris plkst. 14:00 Skat.inf

PROFESIONĀLĀS SKOLAS

Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskola

24. februāris plkst. 11:00 (konsultācijas) Skat.info

Janvāris 2018

AUGSTSKOLAS

Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola "RISEBA"

16. janvāris plkst. 18:30 (maģistrantūras un tālmācības programmās) Skat.info

Banku augstskola

18. janvāris plkst. 16:00 (pamastudiju programmās): 25. janvāris plkst. 18:30 (maģistrantūrā) Skat.info

Rīgas Ekonomikas augstskola - STOCKHOLM SCHOOL OF ECONOMICS IN RIGA

20. janvāris plkst. 10:00 - 13:00 Skat.info

PROFESIONĀLĀS SKOLAS

Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskola

27. janvāris plkst. 11:00 (konsultācijas) Skat.info

Mārupes vidusskola ir iesaistījusies projektā „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”

izgl-t-ba

Mārupes vidusskola ir iesaistījusies Eiropas Sociālā fonda projektā Nr. 8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” kā izmēģinājumskola.

Projekta īstenošanas termiņš: 2017.gada 20. marts – 2020. gada 31. decembris.

Projekta mērķis ir uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs:
• nodrošināt karjeras vadības prasmju apguvi skolās;
• celt izpratni un informētību par tālākās izglītības ceļiem un izvēlēm;
• motivēt profesijas un nodarbinātības izvēlei atbilstoši savām interesēm, spējam, sabiedrības un darba tirgus piedāvājumam un vajadzībām.