SākumsAktualitātesPasaules kausa posmā Jūrmalā triumfē Daniels Laizāns no Mārupes vidusskolas

Pasaules kausa posmā Jūrmalā triumfē Daniels Laizāns no Mārupes vidusskolas

Kenguru Pro Pasaules kausa posma Jūrmalā uzvarētājs Daniels Laizāns (centrā)

Sestdien, 17. jūnijā Jūrmalā, Majoros norisinājās viens no 18 Pasaules kausa posmiem Ielu vingrošanā. Desmit valstu dalībnieku konkurencē uzvarētājs ir Mārupes vidusskolas skolēns, Latvijas titulētākais ielu vingrotājs Daniels Laizāns, kurš tādējādi ir nopelnījis ceļazīmi uz Pasaules kausa finālu, kas decembrī notiks Gvadelupas salā. Daniels Laizāns ir Pasaules kausa uzvarētājs gan 2015., gan 2016. gadā.

Katrs dalībnieks trijos divu minūšu ilgos raundos centās pārsteigt kvalificēto starptautisko žūriju un skatītājus ar ielu vingrošanas elementiem, kuru būtība ir pretoties zemes gravitācijas spēkam. Žūrija vērtēja statisko un dinamiskāko ielu vingrošanas elementu izpildi, šo elementu kombinācijas un dalībnieka stilu.

1 Vaks nov 2016 banerimAr četru punktu pārsvaru Majoru posmā uzvarēja Latvijas titulētākais ielu vingrotājs, 2016. gada pasaules čempionāta otrās vietas ieguvējs un 2015. un 2016. gada Pasaules kausa uzvarētājs Daniels Laizāns, kurš trijos sacensību raundos izpelnījās 14,5 punktus no žūrijas, kā arī skaļākos aplausus no skatītājiem.

Jāatgādina, ka pērn novembrī Daniels rotāja skolas avīzes vāku un Nikolai Kristai Ivanovai sniedza interviju, jo par saviem fenomenālajiem panākumiem sportā bija nupat ieguvis "Skolas lepnuma" titulu. Interviju var izlasīt, klikšķinot uz vāka bildes. Intervijā Daniels stāstīja, ka trenējas piecas reizes nedēļā, jo panākumu atslēga ir smags darbs.