SākumsAktualitātesTautas dejas skolā

Tautas dejas skolā

Cienījamie 4.-6.klašu zēnu vecāki!

Es jūs uzrunāju sakarā ar tautiskajām dejām skolā. Mans nolūks - aicināt jūsu dēlus nākt un dejot tautisko deju kolektīvā.

2010.gadā Skolēnu dziesmu un deju svētkos piedalījās arī Mārupes vidusskolas 2.klašu tautisko deju kolektīvs (vad. Sarmīte Eņģle). Šobrīd viņi mācās 5.klasē. Laiks skrien ātri, un aiz kalniem nav 2015.gads - kārtējie Skolēnu dziesmu un deju svētki. Iepriekšējo gadu tautisko deju skolotāja Sarmīte Eņģele ir mainījusi dzīvesvietu un līdz ar to pie mums vairs nestrādā. Viņas vietā ir pieņemta jauna deju skolotāja – Santa Prūse (Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas 3.kursa studente specialitātē ritmikas un deju skolotājs, pati visu apzināto mūžu ir dejojusi tautiskās dejas un dejo joprojām).

Ļoti negribētos pamest pusceļā iesākto un ar 4.klases beigšanu likt punktu arī dejošanai. Būtu tikai normāli, ja tagadējie piektklasnieki, kuri sāka dejot 1.klasē, to turpinātu arī šogad, nākamgad….un 12.klasē. Kā daudzās jomās – ar meitenēm nav problēmu, trūcīgāk ir ar puišiem. Pašreiz ir pieteikušies 6 puiši no 5.a klases, bet vairumā latviešu deju jābūt 8 pāriem. Tādēļ tiek meklēti papildspēki.

Ja līdz šim nav dejots, nekas nav nokavēts - iespējams sākt to darīt.

Ideālā variantā kolektīvā vajadzētu 24 dejotājus jeb 12 pārus (12 meitenes un 12 zēni). Lai notiktu pilnvērtīgs mēģinājums uz strīpas jābūt 8 pāriem. Pie tam ir arī 12 pāru dejas.

 Cienījamie puišu vecāki! Parunājiet mājās ar saviem dēliem! Varbūt izdodas pārliecināt, ka dejot ir skaisti un stilīgi. Pie tam vadītāja ir jauna skolotāja, kura, šķiet, labi saprotas ar bērniem.

 Mēģinājumi notiek jaunā sporta kompleksa spoguļzālē trešdienās un piektdienās 8.stundas laikā (14.15 – 15.00).

Direktora vietniece Ruta Straume

e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

tel. 67934375 (skolas)

28265961 (mob.)

 Deju skolotājas Santas mob. 25512745

Meklēt mājaslapā

Atgriezties augšā