SākumsAktualitātesPanākumi Pierīgas un Rīgas reģionālās skolēnu zinātniskās pētniecības darbu konferencē

zpd

Ar panākumiem 5.martā Pierīgas un Rīgas reģionālās skolēnu zinātniskās pētniecības darbu (ZPD) konferencē piedalījās trīs mūsu vidusskolēni:

1.pakāpes diploms

11.c klases skolniekam Jēkabam Toniņam, ZPD dabaszinātnēs “Visbiežāk sastopamās traumas basketbolā 16-19 gadus vecu jauniešu vidū un pirms treniņu/spēļu iesildīšanās programmas izstrāde šo traumu profilaksei” (darba vadītāja Ingūna Grīnerte).

2.pakāpes diploms

11.a klases skolniekam Kristapam Cirsim un 11.c klases skolniekam Edgaram Puriņam-Raiskam, ZPD fizikas nozarē “Automašīnas riepu gaisa spiediena ietekme uz degvielas patēriņu” (darba vadītājs Modris Šāvējs).

3.pakāpes diploms

11.a klases skolniekam Laurim Maļinovskim, ZPD dabaszinātnēs “Augsnes pH līmeņa ietekme uz diļļu augšanu” (darba vadītāja Linda Kovaļevska).

Pirmās un otrās pakāpes ieguvēji piedalīsies 31.martā Valsts 45. skolēnu zinātniskās pētniecības darbu konferencē, lai prezentētu savus pētījumus.

Mārupes Valsts ģimnāzijas karjeras konsultante Ilze Rūtenberga