SākumsAktualitātesVācu valodas olimpiāde

Vācu valodas olimpiāde

vcu

Turpinot stāstu par Mārupes Valsts ģimnāzijas svētku egles īpašajiem dekoriem…. Izcilajiem skolēnu angļu valodas olimpiādes sasniegumiem pievienojam mūsu skolēnu sasniegumus 10.-12.klašu VĀCU VALODAS 51.olimpiādes 2.posmā , kas norisinājās 2020.gada 16.decembrī attālināti. Šāda formāta olimpiāde vācu valodā bija izaicinājums gan skolēniem, gan skolotājiem. Lepojamies ar mūsu skolēnu sasniegumiem!
1.vieta- Zane FREIBERGA( 10.d klase)
2.vieta- Anna Nikola PAVASARE ( 12.a klase)
3.vieta – Erik KIRCH ( 12.c klase)
Atzinība- Kārlis ĶEMERIS ( 12.d klase)
Vēlēsim veiksmi un radošu garu ZANEI FREIBERGAI valsts olimpiādē!

Skolēniem līdzi juta, atbalstīja un iedrošināja -skolotāja Vineta Rozīte.

Meklēt mājaslapā

Atgriezties augšā