SākumsAktualitātesAngļu valodas olimpiāde

Angļu valodas olimpiāde

english-word-education-banner 66675-157

Ziemassvētku eglīti visbiežāk rotājam ar spožiem bumbuļiem, reizēm ar pašu ceptām piparkūkām un dekoriem, bet šogad Mārupes Valsts ģimnāzijas eglīti lepni varējām izrotāt ar mūsu skolēnu izcilajiem rezultātiem Valsts angļu valodas 50.olimpiādes 2.posmā- Rīgas novadu apvienību skolu 10.-12. klasēm.

Neskatoties uz to, ka pirms olimpiādes dažas skolas norādes, ka visi olimpiādes uzdevumi ir balstīti uz vienu literāro darbu- Tomasa Hārdija romānu ”Tesa no d`Ebervilu cilts”, saņēma, bet dažas ( tai skaitā mūsu skola) nesaņēma, mūsu skolēni neapjuka un faktu, ka romāns nebija izlasīts, kompensēja ar lieliskām angļu valodas un loģiskās domāšanas iemaņām. 

Mūsu rezultāti:

1.vieta- Santa Apaļka 12.a klase (skolotāja Ingūna Grīnerte)

Divas 2.vietas- Kritaps Diura 12.a klase (skolotāja Ingūna Grīnerte) un Kārlis Ķemeris 12.d klase (skolotāja Ingūna Grīnerte)

Divas 3.vietas- Emīlija Kantiševa 11.c klase (skolotāja Liene Šteina) un Krišs Ģērmanis 12.b klase (skolotāja Ingūna Grīnerte)

Atzinība- Ieva Ozoliņa 10.a klase (skolotāja Agnese Vaškūna)

Un lūk, ko par olimpiādi un tajā gūtajiem iespaidiem saka 1.vietas ieguvēja Santa:

"1. vieta olimpiāde man bija diezgan liels pārsteigums, ņemot vērā to, ka iepriekš nezināju tās tematiku, tomēr darba laikā mēģināju pēc iespējas vairāk izprast un iegaumēt grāmatas “Tess of the d'Urbervilles” sižetu, un es domāju, ka tas man ļoti palīdzēja olimpiādes otrajā daļā, kur bija jāraksta eseja. Par laimi, šoreiz mani nepārsteidza ātrais olimpiādes temps, kas iepriekšējos gados man mazliet traucēja, un es paspēju izpildīt visus uzdevumus. Kopumā man ir ļoti liels gandarījums par sasniegto, un es ceru, ka tikpat labi veiksies arī nākamajā posmā."

 

Meklēt mājaslapā

Atgriezties augšā