SākumsAktualitātesMatemātikas olimpiāde „Tik vai….Cik?”

Matemātikas olimpiāde „Tik vai….Cik?”

nmsMācību gada laikā skolā noritēja matemātikas olimpiāde “Tik vai… Cik?”  4.klašu skolēniem, kuru četrās kārtās organizēja Latvijas Universitātes A. Liepas Neklātienes matemātikas skola. Olimpiādes mērķis ir veicināt skolēnu interesi par matemātiku, attīstīt matemātisko un loģisko domāšanu, radošumu un iemaņas nestandarta uzdevumu risināšanā. Visu kārtu uzdevumus un atrisinājumus var apskatīties šeit.

Olimpiādes organizētāji apkopoja pirmo trīs kārtu rezultātus un izvirzīja dalībniekus 4. kārtai, ņemot vērā visās trīs kārtās kopā iegūto punktu summu. Šogad olimpiādes 4. kārta notika tiešsaistē 9. maijā. Uz to tika uzaicināti 16 dalībnieki no mūsu skolas. 4. kārtā 2. vietu ieguva 4. c klases skolēns Haralds Apšenieks. Olimpiādes kopvērtējumā (visās kārtās kopā iegūto punktu summa) 3. vietu ieguva 4.b klases skolniece Madara Rumpētere un 4.c klases skolēns Haralds Apšenieks. Kopvērtējumā atzinību ieguva 4. b klases skolēni Miks Siliņš, Rolands Volodins un 4. c klases skolniece Patrīcija Ščogole.

4.c klases skolotāja Gunta Potaša