SākumsAktualitātes10.d klases LSS finansētā izrāde "Glezna ārpus rāmjiem"

10.d klases LSS finansētā izrāde "Glezna ārpus rāmjiem"

10d Gleznas

Pateicoties Latvijas skolas somas programmai 10.d, 11.d, 12.a un 12.d klases skolēni varēja klātienē – Mārupes Valsts ģimnāzijā vērot izrādi "Glezna ārpus rāmjiem". Kā atzina 10.d klases jaunieši, izrāde bija ļoti netipiska un aizraujoša, kaut kas tāds, kas nebija vēl iepriekš redzēts. Izrādē bija iespējams ielūkoties sešās latviešu mākslinieku gleznās un piedzīvot to atdzīvošanos uz skatuves aktieru Annas Neles Āboliņas, Artūra Trukša, Pāvela Griškova vadībā.

Skolēnu izteiktie viedokļi par izrādi:

Estere – Likās interesanti, jo parādīja populāras gleznas un to, kas varētu būt noticis attēlotajā gleznā, tās gleznošanas laikā. Ļoti profesionāli aktieri.

Rūdolfs – Bija gan ļoti smieklīgi, gan arī nopietni. Mēs paši varējām iesaistīties vienas gleznas veidošanā, atdodot kādu iepriekš sagatavotu priekšmetu mākslai.

Polīna – ļoti patika tas kā arī kluso dabu spēja attēlot aktieri, nepalika garlaicīgi, jo izrādes laikā bija daudz dažādi žanri.

Luīze – Interesanti likās tas, ka izrādē bija jāaizdomājas, lai izsecinātu, ko aktieri mēģina parādīt saistībā ar gleznu.

Aleksandrs – Forši, ka  pastāstīja arī par mākslas veidu, autoru un gleznu.

Rakstu sagatavoja 10.d klases audzinātājs Rolands Bāliņš