SākumsAktualitātesMārupes Valsts ģimnāzija uzņem skolēnus 7.klasēs

Mārupes Valsts ģimnāzija uzņem skolēnus 7.klasēs

MVG logo rakstiemMārupes Valsts ģimnāzija uzņem skolēnus 7.klasē šādos virzienos:
valodu virziens;
matemātikas virziens;
dizaina un tehnoloģiju virziens.

Skolēni tiek uzņemti konkursa kārtībā uz brīvajām vietām 7.klasēs. Ar uzņemšanas kārtību var iepazīties šeit. Lai pieteiktos mācībām Mārupes Valsts ģimnāzijas 7. klasē, no 01.06.2020. līdz 05.06.2020. ir jāaizpilda pieteikuma forma un uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. jānosūta sekmju izraksts ar vidējiem vērtējumiem par 2019./2020. mācību gadu un liecība. Mārupes Valsts ģimnāzijas skolēniem sekmju izraksts un liecība nav jāsūta, jo tie ir pieejami.

Papildus informāciju var saņemt, piezvanot direktora vietniecei Andželai Sokolovai (t. 26324789).