SākumsAktualitātesMārupes Valsts ģimnāzijas sporta skolotājs Edgars Vanags ir izveidojis foto orientēšanās sporta uzdevumu, un mārupieši par to ir sajūsmā

orientesanas 04

Uzdevums ir veidots 5.klašu skolēniem, taču skolotājs aicina iesaistītes visus, kuri "vēlas pievienoto vērtību individuālam vai ģimenes izbraucienam ar riteņiem". Orientēšanās uzdevuma 16 kontrolpunkti ir izvietoti aptuveni pusotra kilometra rādiusā ap skolu. "Varēsiet pārbaudīt, vai esat gudrāki par 5-klasnieki," izaicina sporta skolotājs Edgars.

Gribētāju pieņemt šo izaicinājumu netrūkst. Sociālajā tīklā Instragram mūsu skolas 5.b klases skolnieces Eimijas tētis Armands Simsons publicēja skaistu ģimenes kopbildi, piedaloties šajā orientēšanās uzdevumā. Simsona ģimene sameklēja visus 16 kontrolpunktus, pa ceļam nominot gandrīz 20 km. Šo uzdevumu Armands Simsons rezumēja šādi: "Ļoti, ļoti, ļoti forši! Cepums skolotājam!!!" Vairāk var izlasīt Instagram ierakstā raksta turpinājumā, bet zemāk var apskatīties skolotāja Edgara veidoto uzdevumu un arī izmēģināt savus spēkus!

orientesanas 05

orientesanas 01