SākumsAktualitātesPanākumi Latvijas Skolēnu 44. zinātniskās pētniecības darbu konferences valsts posmā

Šogad Latvijas Skolēnu 44. zinātniskās pētniecības darbu konferences valsts posmā 11. klases skolniece Katarīna Molla, izstrādājot zinātniskās pētniecības darbu dabaszinātņu sekcijā par tēmu ''Zirgu muskulatūras tonusa izmaiņas pēc masāžas'', ieguva III pakāpes diplomu.

Vairāk nekā pustūkstotis skolēnu 3.aprīlī, attālināti piedalījās Latvijas Skolēnu 44.zinātniskās pētniecības darbu konferences valsts posmā, kas pirmo reizi norisinājās digitālajā vidē. Skolēni savu darbu prezentācijas iesūtīja video formātā, kā arī iesaistījās tiešsaistes diskusijās ar vērtēšanas komisijām. Valsts posmam šogad tika izvirzīti 580 skolēnu 478 zinātniskās pētniecības darbi.

Bioloģijas un ķīmijas skolotāja Linda Kovaļevska

Katarina ZPD