SākumsAktualitātesMārupes Valsts ģimnāzija ir ieguvusi eTwinning skolas statusu

Mārupes Valsts ģimnāzija ir ieguvusi eTwinning skolas statusu

eTwinning skolaMārupes Valsts ģimnāzija nākamajam mācību gadam ir ieguvusi skanīgo eTwinning skolas titulu. Tas ir lielisks skolas komandas panākums, jo šādu nosaukumu piešķir skolām, kuras aktīvi iesaistās lielākajā Eiropas skolu tiešsaistes sadarbības portālā eTwinning. Šis tituls ir apliecinājums tam, ka mūsu skola Eiropas līmenī ir līdere digitālajā praksē, skolēnu un darbinieku eDrošībā, inovatīvā un radošā pieejā pedagoģijai, darbinieku nepārtrauktai profesiolānai pilnveidei un vēl daudzām citām izcilas 21.gadsimta skolas pazīmēm. Iegūtais nosaukums nozīmē, ka MVĢ nākamajā mācību gadā tiks uzaicināta piedalīties īpašā eTwinning vadošo skolu tīklā, kura mērķis ir radīt jaunas un iedvesmojošas tālākas aktivitātes. Vairāk par mūsu skolas dalību eTwinning projektos var izlasīt šeit, savukārt, par skolas ieguvumiem no šī titula - šeit.

Meklēt mājaslapā

Atgriezties augšā