SākumsAktualitātesDabas izziņa caur leļļu izrādi “Pūces piens”

Dabas izziņa caur leļļu izrādi “Pūces piens”

Puces piens 01

Pateicoties projektam “Latvijas skolas soma”, 12. martā Mārupes Valsts ģimnāzijas 1.klašu skolēni noskatījās leļļu teātra izrādi “Pūces piens”. Bērni ar lielu aizrautību un interesi vēroja leļļu spēli un darbošanos uz skatuves. Paralēli tam, viņi uzzināja, ka dabā viss ir saskaņots un atrodas savstarpējā mijiedarbībā. Izjaucot dabas ritmu, tiek izjauktas arī tam pakārtotās dabas norises. Skolēni tagad zina, ka, lai gotiņa dotu garšīgu pienu, šajā procesā ir iesaistītas gan kamenes, kas apputeksnē āboliņu, gan  pūce, kas izdzenā peles. Katram ir savs darbiņš, sava vieta dabas lielajā sistēmā. Paldies aktieriem par ieguldīto darbu izrādes tapšanā!

Rakstu sagatavoja 1.b klases skolotāja Andra Rožukalne. Foto pievienoja 1.c klases skolotāja Sintija Jurdža.

Puces piens 02