SākumsAktualitātesVai tu spēj nekļūdīgi nosaukt vārdu pa burtiem angļu valodā?

Vai tu spēj nekļūdīgi nosaukt vārdu pa burtiem angļu valodā?

Keep calm ENGVai vari nosaukt vārdus pa burtiem angļu valodā, tos neredzot? Tas ir paveicams, ja labi zini šo vārdu pareizrakstību. Mārupes Valsts ģimnāzijas 6. klašu skolēniem bija iespēja parādīt savu sniegumu vārdu burtošanas prasmē un piedalīties Pierīgas novadu apvienības skolu angļu valodas alternatīvā olimpiādē „Spelling Bee.” Lai piedalītos alternatīvajā olimpiādē, 6. klašu skolēni savas spējas pierādīja vairākās kārtās gan savas klases, gan sava vecuma skolas biedru konkurencē, nekļūdīgi nosaucot pa burtiem 3-12 burtu garus vārdus.

3. martā Pierīgas novadu apvienības skolu angļu valodas alternatīvā olimpiādē „Spelling Bee” piedalījās četri labākie mūsu skolas 6. klašu skolēni: Sabīne Mustermane, Artūrs Priedītis no 6.b klases un Emīlija Kociņa, Bažena Rutkeviča no 6.c klases. Pierīgas olimpiādē Bažena izcīnīja 2. vietu (skolotāja Sofija Baltmane) un Emīlija - atzinību (skolotāja Rūta Barinova). Pēc dalības tika secināts, ka angļu valodas vārdu krājuma plašumi vēl ir izzināšanas procesā.

Rakstu sagatavoja angļu un vācu valodas skolotāja Ingrīda Ļaudama