SākumsAktualitātes4.b klase ciemojās uzņēmumā “Dayton”

4.b klase ciemojās uzņēmumā “Dayton”

4b Dayton 01

Saistībā ar Karjeras nedēļu mēs, 4.b klases skolēni, devāmies uz uzņēmumu “Dayton”, lai uzzinātu, kādu profesiju pārstāvji tur strādā. Mūs laipni sagaidīja un ar savu darbu iepazīstināja tehniskais direktors Aivars Linkevičs. Vai jūs zināt, kas projektē, labo un programmē tādas ierīces kā kafijas automātus, cepeškrāsnis un svarus? Piemēram, mums visiem zināmā saldējuma mašīna skolas ēdnīcā nāk tieši no “Dayton”. Uzzinājām, ka uzņēmumā strādā projektētāji, programmētāji, pārdošanas speciālisti, noliktavas darbinieki un labošanas meistari. Lai strādātu kādā no šīm profesijām, labi jāzina matemātika, ķīmija un fizika. Noteikti jābūt atbildīgiem, jāmāk darboties komandā. Ekskursijas laikā mēs uzzinājām daudz jauna un mums radās lielāka interese par šīm profesijā. Tā, mūsuprāt, ir lieliska iespēja, kur nākotnē strādāt gan zēniem, gan meitenēm.

4.b klases skolniece Madara Rumpētere un klases audzinātāja Elita Voiciša

4b Dayton 02