SākumsAktualitātesMārupes Valsts ģimnāzijas skolotāja Ingūna Ādmīdiņa saņem īpašo titulu "Mārupes novada Gada pedagogs"

Mārupes Valsts ģimnāzijas skolotāja Ingūna Ādmīdiņa saņem īpašo titulu "Mārupes novada Gada pedagogs"

Gada pedagogs 2019 Inguna 2
Īpašo titulu “Mārupes novada Gada pedagogs 2019” saņēma Mārupes Valsts ģimnāzijas latviešu valodas un literatūras skolotāja Ingūna Ādmīdiņa

Piektdien, 4.oktobrī, Skolotāju dienas svinīgajā pasākumā Mārupes Kultūras namā tika pasniegtas balvas izglītībā “Gada pedagogs 2019”. Atzīmējot Pasaules skolotāju dienu, gada labākie pedagogi tika sumināti jau piekto reizi. Balvu pasniedz Mārupes novada pašvaldības izglītības iestāžu pedagogiem par augstu profesionālu meistarību, jaunu progresīvu metožu ieviešanu, par nozīmīgiem izglītojamo sasniegumiem, pedagoģiskās pieredzes popularizēšanu, kā arī ieguldījumu izglītības iestādes vai novada izglītības sistēmas attīstībā. Arī mūsu skolas četriem skolotājiem tika pasniegtas balvas piecās nominācijās. Pedagogi saņēma īpaši izgatavotu balvu un piemiņas zīmi – sudraba nozīmīti, kuras autors ir mārupietis, rotkalis Edgars Skulte, kā arī domes atzinības rakstu. Vairāk par Gada pedagoga titula ieguvējiem var uzzināt Mārupes novada izdevuma "Mārupes vēstis" oktobra numurā.

Gada pedagogs 2019 Ingrida

Nominācijā „Gada pedagogs pamatskolas izglītības programmā” balva tika piešķirta mūsu skolas absolventei, vācu un angļu valodas skolotājai Ingrīdai Ļaudamai, kura ir brīnišķīga kolēģe un visvislabākā audzinātāja savai audzināmajai klasei.

Gada pedagogs 2019 Maruta

Nominācijā „Gada pedagogs sākumskolas izglītības programmā” balva tika pasniegta pieredzes bagātai skolotājai Marutai Bērziņai, kura ir mūsu skolas absolvente un turpina savas ģimenes tradīciju. Skolā strādā jau 23. mācību gadu. Skolotāju Marutu mēs pazīstam kā ļoti radošu, atbalstošu, sirsnīgu un laipnu kolēģi.

Gada pedagogs 2019 Rolands

Nominācijā „Skolēnu simpātija” balvu saņēma ķīmijas un bioloģijas skolotājs Rolands Bāliņš, kurš prot skolēnos gan radīt interesi, gan motivēt darbam stundās.

Gada pedagogs 2019 Ruta

Šajā skaistajā pasākumā par nozīmīgu darba ieguldījumu izglītības jomā un Mārupes novada popularizēšanu tika pasniegts Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas atzinības raksts ilggadējai direktora vietniecei audzināšanas darbā Rutai Straumei, kura skolā strādā no 1992. gada un ir veidojusi un stiprinājusi skolas tradīcijas.

Gada pedagogs 2019 Inguna

Nominācijā „Gada pedagogs vidusskolas izglītības programmā” balvu saņēma pieredzes bagāta un dzīvesgudra skolotāja Ingūna Ādmīdiņa. Skolotāja Ingūna ir latviešu valodas un literatūras skolotāja un mūsu skolā strādā tikai trešo gadu. Viņa ir iemantojusi patiesu cieņu un uzticēšanos gan kolēģu, gan skolēnu vidū. Skolotājai Ingūnai tika piešķirts arī godpilnais tituls “Mārupes novada Gada pedagogs 2019”.

Rakstu sagatavoja Biruta Sūnaite

Meklēt mājaslapā

Atgriezties augšā